Střípky z Hollywoodu (4.)

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Další příděl novinek z Hollywoodu potěší jak milovníky stíhaček, tak fanoušky Toma Cruise. Nebojte, nebude tu záznam hercova skákání na gauči.

Již dříve jsme vás informovali o chystaném sequelu hitovky z 80. let Top Gun. Kolečka se roztáčejí do vyšších rychlostí a věci dostávají jasnější obrysy. Cruise si skutečně zahraje stárnoucího Mavericka, nyní již leteckého instruktora. Produkovat bude mistr oboru Jerry Bruckheimer a režírovat bude opět mistr akčních snímků Tony Scott. Scénář již dostal na povel Peter Craig.

V naší galerii se můžete pokochat novými přírůstky v galerii chystané testosteronové akce Expendables 2. Co říkáte na efektní pózy všech zainteresovaných?

Ještě do kin nedorazila třiadvacátá bondovka Skyfall a již máme na talíři jejího nástupce. Rory Bruer (Sony), šéf mezinárodní distribuce uvedl, že nástupce Skyfall by měl zamířit do kin v roce 2014.

V Sin City 2 opět uvidíme Mickeyho Rourka. Chlápek, který s přibývajícím věkem zraje jako víno opět ztvární svalovce Marva. Natáčení začne na konci tohoto roku. Frank Miller v sequelu zfilmuje část „A Dame To Kill For“, zatímco zbytek bude mít pod taktovkou Robert Rodriguez. Oficiálně potvrzena byla i účast herečky Rosarii Dawson, ta si opět střihne šéfku prostitutek Gail.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také