Střípky z Hollywoodu (2.)

Přečtěte si

Autor

Je tady opět příděl zajímavých informací z centrály filmového světa. Přečtěte si nejnovější oficiality a buďte v obraze, co právě filmové celebrity plánují.

Daniel Craig si užívá roli Jamese Bonda plnými doušky a doufá v další díly. „Budu James Bond dokud mi neřeknou stop,“ uvedl anglický herec, jehož postava známého agenta půjde letos do kin pod názvem Skyfall. Letos je také výročí padesáti let od vzniku legendární postavy. „Tým dělá skvělou práci a všichni doufáme, že naplníme velká očekávání právě pod tíhou tohoto výročí. Budu se i nadále snažit pro tuto roli. Je jasné, že jednou to po mě vezme zase někdo jiný, ale je důležité, aby celá sága pokračovala,“ dodal Craig.

Chystá se zřejmě velký konkurent filmu Social Network. Nedávno zesnulý spoluzakladatel a duchovní otec značky Apple Steve Jobs se dostane na filmová plátna. Zarážející je bohužel fakt, kdo velkého myslitele na poli IT bude hrát….Ashton Kutcher. Pro mě osobně Ashton za něco stál pouze ve vynikajících Guardians a „dal“ se v Šíleném Rande. O dalších informacích chystaného filmu Vás budeme informovat.

Chystaný blockbuster Dark Knight Rises podle očekávání dostal přístupnost PG-13. Tržby epického zakončení slavné ságy tak budou ještě vyšší. Chvíli se totiž spekulovalo o přístupnosti až od 18 let. Tato kachna byla vzápětí dementována.

Hunger Games i třetí víkend vládnou kinům. Skoro čtyřiatřicet milionů dolarů je velmi slušná vizitka. Celkově se tak teenagerská hunt-story vyšplhala za 17 dní na prozatímních 302 milionů. Co na to říkáte?

Známá dobrodružná série o Mumiích se bude restartovat. Brendan Fraser se snažil co mohl, avšak dramaticky klesající poměr nákladů a tržeb celou ságu po třetím díle pohřbil. Lidé v Universalu však zajímavé téma opět oživí. Domácí úkol napsat scénář dostal Jonathan Spaiths – tvůrce první verze Promethea.

To je pro dnešní díl vše, sledujte náš web pro další informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také