Soutěž o 2 lístky na Avengers v IMAX kině!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Těšíte se na Avengers a chtěli byste je vidět v té nejlepší možné kvalitě a zadarmo? Nyní máte možnost prostřednictvím našeho webu. Dnes budeme soutěžit o 2 lístky na premiéru Avengers v pražském IMAXu, který jako jediný vyšle týmovku superhrdinů ve 3D a s originálním zněním! Pokud se Vám nezadaří, nezoufejte, zítra a ve středu si dáme další dvě kola o další lupeny!

Dnešní soutěž je opravdu jednoduchá a vyhraje ten, kdo k následujícímu obrázku nejvtipněji doplní prázdnou bublinu. Každý může napsat pouze jeden návrh do komentáře pod článkem, ze kterých zítra (v 10:00 – 1. května) vybereme výherce. Proto bude dobře, když k „hlášce“ napíšete i svou e-mailovou adresu a jméno. 

IMAX plakát k filmu Avengers

Výherce bude kontaktován a poté si bude moci své lístky vyzvednout na pokladně v IMAXu. Film poběží od 18:30 už ve středu 2. května a samozřejmě ve 3D s původním zněním. Stačí být kreativní a těšíme se na vaše nápady 😉

Update: VÍTĚZKOU se stává Kamila Klíčová s hláškou: „…no a tady jsem se tak vylekal, až mi Mjölnir vypadl z ruky….„. Děkujeme všem zúčastněným a poraženým vzkazujeme, aby nezoufali, jelikož nás čekají ještě dvě podobné soutěže na Facebooku!

Prosíme, aby nás Kamila Klíčová nějakým způsobem kontaktovala, jinak dva lístky poputují druhému v pořadí.

25 KOMENTÁŘE

  1. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ale vyhrát může pouze jeden. Dva lístky získá Kamila Klíčová díky “
    …no a tady jsem se tak vylekal, až mi Mjölnir vypadl z ruky….“ Nezoufejte, za chvíli pokračujeme v soutěži na Facebooku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také