Prometheus se na Blu-Ray rozšíří o 17 minut!

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér Ridley Scott prozradil, jakou stopáž dostane jeho sci-fi thriller Prometheus. Ve střihu, který bude sloužit pro kina, se snímek nedostane ani přes dvě hodiny. Po všech úpravách dostává „theatrical cut“ hodinu a 59 minut.

V nedávném rozhovoru se Scottem a Charlize Theron se fanoušci mohli dozvědět, že Prometheus získá na Blu-Ray 17 minut navíc. Zatím ale nikdo neobjasnil, jestli půjde o formu bonusů nebo se tato čtvrthodina zabalí přímo do filmu jako plnohodnotná rozšířená verze. Nechme se překvapit.

Než se posadíte do přeplněných kinosálů, což bude už 7. června 2012, můžete mrknout na velmi obsáhlé preview Promethea, díky kterému vám v blížícím se blockbusteru nic neuteče. Doporučujeme si také poslechnout Mikeovi Audioblogy, kde náš redaktor postupně rozebírá nejnovější informace okolo filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také