Prometheus: Audioblog (5.)

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Velikonoční díl audioblogu k nemilosrdně se blížícímu Prometheovi se zaměří na besedu dua Scott-Lindeloff, během kterého bylo zodpovězeno několik zajímavých otázek. Mrkneme se i na poslední videoukázku, tentokrát na dříve vydaný teaser před premiérou světového traileru.

Nutno dodat, že právě tento teaser já osobně shledávám za nejpovedenější ze všech ukázek. Hudba, napětí, střih i atmosféra. To vše bez jediného slova a stejně máme plnohodnotný předkrm.

V dalších dílech se již nebudu věnovat případným novým trailerům ani TV spotům. Nemyslím si, že je to potřeba, sám jsem si zakázal na další materiály koukat, přestože věřím Ridleymu a jeho cíli neprozradit nic před návštěvou kina. Bohužel skladbu trailerů nemá ve svých rukou pouze on, a já se tak plánuji vyhnout případnému blikanci v podobě uveřejnění nových a spoilerových záběrů. Vydáno toho už bylo dost, nemyslíte? Počkejme si na kino.

Co tedy od dalších dílů čekat? Hlavně rozbor (klidně i nových) pečlivě vybraných nespoilerových fotek, které otevírají otázky a diskuzi. Možná i nějaký ten další rozhovor a samozřejmě potvrzené (a opět nespoilerové) informace vydané na oficiálním webu.

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“6743″]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také