Akční hrdina Willis počtvrté tatínkem

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Bruce Willis přivítal na světě svého čtvrtého potomka. Hollywoodská ikona akčních hitů má tři dcery se svou ex-manželkou Demi Moore a ani čtvrté dítě nenarušilo tradici – dcerku mu prvního dubna porodila současná manželka Emma Heming.

Šťastní rodiče ji pojmenovali Mabel Ray. Porod šel bez problémů a oba přes svého tiskového mluvčího fanouškům sdělili, že tato událost definitivně upevnila jejich manželství, které vzniklo v roce 2009.

Bruce je již otcem třiadvacetileté Rumer, dvacetileté Scout a osmnáctileté Tullalah Belle, což hezky kontrastuje při jeho drsnému zevnějšku i hereckému profilu. Veřejnost se tedy zcela logicky a s úsměvem na tváři ptá, zda bude Willis také někdy hrdým otcem syna, který by tak jednou mohl jít v jeho hereckých stopách.

Redakce šťastnému páru samozřejmě gratuluje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také