Trailer: Zejtra napořád (2012)

11. 10. 2012 bude mít premiéru český film Zejtra napořád. Bude se jednat o komedii, ale podle traileru se můžeme domnívat, že se dočkáme trochu i té akce. V popisku filmu dále můžeme nalézt žánr „Roadmovie“. Napadá mě tedy, že se filmoví tvůrci snaží zopakovat úspěch české roadmovie „Rodina je základ státu“ z minulého roku. Narozdíl však od tohoto filmu Zejtra napořád si nevezme na starost vyzkoušený Robert Sedláček, ale debutující režisér Rudolf Havlík, kterého můžete znát jako scénáristu (jako scénáristu i tohoto snímku) a jako jednoho z nejčtenějších blogerů u nás.

Takže máme možnost se podívat, jak se povede blogerovi natočit film. U nás je možné všechno, film se v České republice pokusil natočit už scénárista, producent ba i bývalý prezident.

Po zhlédnutí traileru pořád nevím, co si mám o tom myslet. Snad jenom prostě stále nevím, zda-li mě zrovna tento film dokáže přesvědčit o tom, že češi dokáží takový typ filmů natočit.

Vedle Pavla Baťka se ve filmu objeví Éva Vica Kerekes, kterou můžete znát například z filmu Muži v naději (hlavně pak z traileru, kde se předvedla u kulečníkového stolu).

Co se vlastně ve filmu bude dít?
Roadmovie komedie vypráví příběh Petra Krause, obchodníka, který má problémy. Před svou další zahraniční cestou je nucen vyřešit jeden nepříjemný finanční dluh. Na své týdenní cestě musí sehnat dost peněz, aby se zbavil vymahačů a zároveň si usmyslí, že stihne vyřešit i svůj osobní život a dohodne si schůzky s několika ženami, které by chtěl poznat. Nic ovšem nejde podle plánu a nebýt kamarádky Terezy a jeho dobrého přítele Pavla, jeho cesta by nedopadla nejlépe. Petrovi ubývá čas a proto je nucen nejen přitlačit na pedál plynu, ale musí se také rozhodnout, jakým směrem se ve svém dalším životě vydá. Tolik oficiální text distributora.

Tak uvidíme, zda-li to bude více komické nebo tragikomické nebo prostě jenom tragické. Po zhlédnutí traileru si snad budete moc každý vytvořit obrázek o připravovaném snímku sám.

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“6176″]