The Hobbit: Videoblog č.6

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Už je to přes dva měsíce, co nám Peter Jackson nabídl 5. videoblog z natáčení Hobbita. V dnešním, již šestém, se podíváme na další lokace, které ve filmu uvidíme. Tyto jsou rozmístěné doslova po celém Novém Zélandu. Hned na začátku nás Peter Jackson naladí tím, že se nachází na místě, kde se bude odehrávat jedna z důležitých části filmu, ale hned vzápětí nám oznámí, že tuto lokaci zatím nemůžeme vidět, protože spadá do druhého filmu. No asi si hold budeme muset počkat.

Také se dozvíme, že štáb už začal s natáčením druhého filmu a má ze sebou polovinu z celkové délky natáčení, tedy 127 dní. Na konci blogu se štáb vrací do studia a začíná s produkcí třetího a posledního bloku. Ve videu se podíváme například na lokaci, kde se bude odehrávat scéna se sudy (kdo četl knihu ví, kdo nečetl, ten by si měl Hobbita přečíst), ale dost bylo písmenek. Užijte si video.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4v9KjUM6bpo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také