Teaser Trailer: The Host (2013)

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů týdne na Netflixu v Česku

Tento týden si Netflix podmanila Rosamund Pike ve filmu Jako v bavlnce a seriál z nemocničního prostředí New Amsterdam. 15...

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Sci-fi thriller podle spisovatelky Stephenie Meyer, autorky série Stmívání, se dočká zfilmované verze. Sice až příští rok, ale už nyní nám The Host (Hostitel) dává najevo, že s ním můžeme počítat. Už jen proto, že přichází od režiséra filmu Vyměřený čas Andrewa Niccola. Dokáže Hostitel navázat na úspěch upíří ságy?

Příběh filmu se odehrává několik let v budoucnosti. Hlavní představitelkou je dvacetiletá Melanie, která utíká před neviditelnými parazity, kteří sídlí v lidském těle a dokáží ovládnout jeho mysl. Melanie se s hrstkou šťastlivců dostává do tajného úkrytu, ovšem i ji napadá jeden z „Hostitelů“. Ten netuší, že mysl mladé dívky je velmi odolná a nezbývá mu nic jiného, než se dělit o získanou kořist s majitelkou.

V hlavní roli čekejte mladou star Saoirse Ronan. Dále účinkují Diane Kruger nebo Max Irons. Četli jste knihu? Těšíte se na filmové zpracování?

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“6070″]

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také