Seriál Terra Nova končí!

Seriál televizní stanice FOX byl včera v pozdních hodinách oficiálně zrušen. Hlavním důvodem, proč Terra Nova končí, jsou finance. Projekt, který se především natáčel v Austrálii, je na televizní poměry neuvěřitelně drahý a proto se televize rozhodla s návratem k dinosaurům skoncovat. Navíc se seriálu nedařilo ani divácky. Každá nově příchozí epizoda ztrácela velké množství svých diváků. Sledovanost šesté epizody se snížila o 25% oproti dílu předchozímu a to už o něčem svědčí.

U FOXů tedy vsází všechno na nové projekty, kterými jsou Alcatraz producenta Abramse nebo seriál Finder, mající také slušné ohlasy. Terra Novu produkoval Steven Spielberg, který je mezi dinosaury jako doma, proto byla zřejmě očekávání taková a seriál nedokázal svůj potenciál naplnit. Ovšem stále žije naděje, že Terra Novu zakoupí jiná společnost. Uvidíme.

Příběh se odehrával kolem rodiny Shannonových, kteří se vypravili z roku 2149 zpátky do minulosti o 85 milionů let, kdy planetu Zemi obývala prehistorická zvířata. A zde je zřejmě kámen úrazu. Až moc se děj seriálu zabýval rodinnými nešvary americké rodinky. Škoda. Měli jste seriál rádi nebo je Vám tento brzký konec šumafuk?

2 KOMENTÁŘŮ

  1. To teda není odpad podle mě je to super ale každému se líbí něco jiného když se vám to nelíbí tak to nesledujte .

  2. Viděl jsem pilot… A hledám odpověď na to, jak je možné, že natočili další díly… Stopnout to měli hned po pilotním projektu. I amíkům se zvedá žaludek, natož nám normálním…. Přečtu si A.C. Clarka a mám sci fi jak vyšité… tohle je téměř odpad.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno