Jurský park půjde do kin ve 3D

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dalším snímkem, který se vrátí na filmová plátna a bude vyprodávat kinosály, je Jurský park (1993) Stevena Spielberga. Pokračuje tak v populárním tažení starších kousků převedených do ne úplně ideálního 3D formátu. Přeci jen, konverze není to pravé ořechové a oproti natáčení filmu přímo ve 3D, je několik  rozdílných tříd kvality. Musíme ale uznat, že vidět slavné obří ještěry ve 3D může být zážitek, tedy pokud se konverze povede na jedničku.

Jurský park navazuje na další slavné filmy z minulého století, které se znovu ukáží obecenstvu s nálepkou 3D. Po první epizodě Hvězdných válek a Titanicu Jamese Camerona oznamuje Sony návrat prvního Jurského parku. Snímek by se měl objevit v kinech 19. července 2013, takže studio má dostatek času na kvalitně odvedenou práci.

O několik dní dříve má přijít do kin další Spielbergův film, novinka Robopocalypse. Sci-fi inspirované stejnojmennou předlohou D. Wilsona. Natáčení probíhalo současně s filmem Lincoln, kterého Spielberg uvede už letos. A co si o těchto znovuzrozených filmech s přidělanou nálepkou 3D myslíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také