Jurský park půjde do kin ve 3D

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dalším snímkem, který se vrátí na filmová plátna a bude vyprodávat kinosály, je Jurský park (1993) Stevena Spielberga. Pokračuje tak v populárním tažení starších kousků převedených do ne úplně ideálního 3D formátu. Přeci jen, konverze není to pravé ořechové a oproti natáčení filmu přímo ve 3D, je několik  rozdílných tříd kvality. Musíme ale uznat, že vidět slavné obří ještěry ve 3D může být zážitek, tedy pokud se konverze povede na jedničku.

Jurský park navazuje na další slavné filmy z minulého století, které se znovu ukáží obecenstvu s nálepkou 3D. Po první epizodě Hvězdných válek a Titanicu Jamese Camerona oznamuje Sony návrat prvního Jurského parku. Snímek by se měl objevit v kinech 19. července 2013, takže studio má dostatek času na kvalitně odvedenou práci.

O několik dní dříve má přijít do kin další Spielbergův film, novinka Robopocalypse. Sci-fi inspirované stejnojmennou předlohou D. Wilsona. Natáčení probíhalo současně s filmem Lincoln, kterého Spielberg uvede už letos. A co si o těchto znovuzrozených filmech s přidělanou nálepkou 3D myslíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také