Iron Man 3 – První oficiální informace

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Na světlo světa se prodraly první oficiální informace k dalšímu, již třetímu Iron Manovi. Točit ho bude Shane Black, režisér filmu Kiss Kiss Bang Bang a scénárista legend jako Smrtonosná zbraň nebo Poslední skaut. A podle jeho slov bude Iron Man 3 lepší než dvojka. Jak? Čtěte dál a dozvíte se.

Podle jeho slov nebylo studio Marvel s „dvojkou“ Jona Favreaua vůbec spokojené a to prý proto, že s filmem tvůrci moc spěchali, aby stihli dané datum premiéry a nesoustředili se tak na kvalitu filmu. Prý nás ve trojce čeká velká změna záporáků. Nebude se jednat o souboj dvou obrněných géniů. Tony Stark, kterého ztvární opět Robert Downey jr., bude, podle Blackových slov bojovat s reálnými padouchy a teroristy. Premiéra je plánovaná na 3. května 2013 a natáčení startuje už letos v květnu. Svoji účast na filmu už potvrdili i Don Cheadle jako Rhodey/Warmachine, Scarlett Johansson alias Černá vdova a Gwyneth Paltrow jako Pepper Potts. Podle těchto informací vypadá film velice zajímavě a měl by také odstartovat druhou superhrdinskou „ságu“, která bude obsahovat druhého Kapitána Ameriku a Thora. Premiéru bude mít Antman a velkolepé zakončení budou Avengers 2. Jaký je váš názor na Iron mana 3? Těšíte se nebo by jste radši dali přednost jinému hrdinovi od Marvelu?

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také