Přímý přenos předávání Oscarů 2012

Sledujte přímý přenos udílení filmových Oscarů včetně příchodu hvězd Hollywoodu na červený koberec. Právě dnes v nočních hodinách v živém přenosu. Největším favoritem na nejvíce sošek je francouzský němý snímek The Artist, který získal 10 nominací. Všechny nominace, které byly ohlášeny 24. ledna, můžete vidět zde a držet tak palce svému favoritovi.

Doufáme, že během přímého přenosu nedojde k žádným technickým problémům a živý přenos si vychutnáte. Ceny budou předávat například Angelina Jolie, Tom Hanks, Tom Cruise, Cameron Diaz a mnoho dalších filmových osobností. Stream začíná přesně ve 23:00 našeho času. Pěknou podívanou přeje redakce NaFilmu.cz.

4 KOMENTÁŘŮ

  1. naprostá fraška… válečný kůň ? dyt i lidé kteří to viděli a libilo se jim to tak upřímně přiznávají že to je neskutečný patos, kliše a nereálné.. Rango, naprosto nudná záležitost. i Rio byl lepší, warrior totální ignorace a proč ? nechci Artistu nijak shazovat, ale v dnešním moderním světě, aby vyhrál čb a němý film, no nevím… připadá mi to, jako kdyby ceny udíleli ti největší zkouření undegroundi z čsfd

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno