Al Pacino namluví záporáka v pokračování Já, padouch

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Hvězdný Al Pacino se přidal k hereckému obsazení pro pokračování animované komedie Já, padouch (Despicable Me). Charismatický herec tak vystřídá Jasona Segela, který namluvil padoucha Vectora z jedničky. Staří známí v čele s Stevem Carellem a Kristen Wiig jsou samozřejmostí pro nadcházející sequel.

Velmi povedená komedie z roku 2010 překonala veškerá finanční očekávání, když rozpočet 69 mil. USD byl přetaven v téměř 600 milionový celosvětový zisk. Universal a Illumination Entertainment tedy nelenili a celý rok 2011 střádali plány na pokračování. To je momentálně v předprodukci. Pár informací je již ale na světě.

Réžie se opět ujme duo Chris Renaud a Pierre Coffin, scénář mají na starosti Cinco Paul a Ken Daurio. Chris Meledandri a Janet Healy budou produkovat film ve Spojených Státech, zámoří se vezme na paškál Kiska Higgs.
Despicable Me 2 dorazí do kin v červenci 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také