Skyfall bude mít feeling 60. let

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Další bondovka, tentokrát s pořadovým číslem 23, bude mít atmosféru 60. let. Zajímavý tah prozradil producent chystané pecky Michael Wilson.

Wilson uvedl, že Skyfall bude připomínat jinou bondovku, a to Goldfinder, ve které hrál Sean Connery. „Diváci by měli mít v kině naprosto nečekaný zážitek z toho, co připravujeme,“ řekl Wilson.

Myslím, že diváci dostanou to, co chtějí. Film bude obepínat atmosféra 60. let. Těšíme se na premiéru a na názory diváků. Myslím, že je čeká bezprostřední zážitek, plný překvapení,“ dodal Wilson.

Před premiérou se ještě uvažuje o opravdu velkolepé akci – setkání všech dosavadních šesti Bondů. Connery, Dalton, Brosnan, Moore, Lazenby a Craig. Ti všichni by se měli sejít těsně před premiérou snímku Skyfall na oslavě 50. výročí vzniku postavy nejelegantnějšího tajného agenta všech dob.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také