Roli jsem vzala kvůli své image, říká Beckinsale o Seleně

Přečtěte si

Autor

Kate Beckinsale byla vždy považována za křehkou krásku Hollywoodu. Ne, že by si toho anglická herečka nevážila, ale později jí přišlo vhodné svou image změnit. V roce 2003 se tak stala upírskou válečnicí Selenou v chystaném velkofilmu Underworld. Romantické a rodinné filmy vyměnila za akční řežbu.

Kate dnes, po více než sedmi letech, i nadále figuruje jako hlavní postava ságy Underworld a do kin nedávno vletělo čtvrté pokračování s přídomkem Awekening. Nechybělo mnoho a Kate Beckinsale ve filmu nebyla. Málem doplatila na svou image křehké krásky s kouzelným úsměvem. „Říkali něco ve smyslu, že tato role je vlastně něco jako policajt v tamním světě. Někdo, kdo se nebojí a kdo bojuje velmi tvrdě. No a štáb si nebyl zrovna jistý, zda chce do této role obsadit britskou křehkou ženu,“ uvádí dnes se smíchem herečka z nového filmu Kontraband.

Řekla jsem si tedy, že s tím něco musím udělat. Nakonec to vyšlo a jsem na sebe hrdá, že jsem tu roli získala. Postavu Selene miluji. Tato image je pro mě možná i přijatelnější, než kdybych byla známa jako emancipovaná a energická žena v komediích,“ dodala Beckinsale.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také