Star Trek 2: Del Toro nebude, nahradí ho Robocop Peter Weller

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Fanoušci Star Treku budou možná zklamaní, jelikož se Benicio Del Toro v pokračování hitu J. J. Abramse neobjeví. Jsou to dva dny, co na internet prosákla informace, že Del Torova role by měla být úhlavním nepřítelem kapitána Kirka – Khan, který se mimochodem objevil ve filmu Star Trek II: Khanův hněv z roku 1982. Jak vidíte sami, spekulace jsou pouhé drby a z minuty na minutu je všechno jinak.  Ale nesmutněte jako pan režisér, jsou tu i dobré zprávy!

Poté, co se Abrams nedohodl s Beniciem Del Torem, přišly na řadu otázky, jestli hlavním záporákem bude Khan. Režisér odpověděl slovy, že to není pravda, jenže ihned poté přišly ohlasy z věrohodného zdroje Vulture a Khana potvrdily. J. J. je také znám tím, že pokud nemusí, tak neprozradí ani prd.

Další jméno, které se objevilo na seznamu herců, je Peter Weller, kterého si fanoušci sci-fi budou pamatovat jako Robocopa z konce 80. let minulého století. Peter zatím roli, kterou dostal, neprozradil, stejně tak i Abrams vše drží pod pokličkou. A co když právě Robocop bude novým Khanem? Star Trek 2 je plánován až na rok 2013, takže času zatím dost.

Jedna zajímavost na konec: Peter Weller se ve Star Treku už jednou objevil. Přesněji v seriálu Star Trek Enterprise jako vůdce teroristického hnutí John Frederic Paxton. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také