Sequel Top Gunu potvrzen, Cruise v realizačním týmu

Přečtěte si

20 aktuálně nejlepších seriálů na HBO GO podle fanoušků

Fanoušci a diváci HBO GO měli možnost zapojit se do hlasování o nejlepší seriály služby, které měly premiéru za...

Mission: Impossible 7 a Top Gun: Maverick dorazí na stream

Po Warner Bros. a dalších společnostech se ke změnám v uvádění filmů přidává také Paramount Pictures. Společnost oznámila, že...

15 výborných novinek, které můžete vidět o víkendu

Přehled novinek, které si můžete pustit třeba o víkendu, s přehledem ovládly Netflix originály. V česku ještě stále bezkonkurenční...

Autor

Pamatujete na šťavnaté honičky ve vzduchu, kde mladí a sebevědomí piloti v čele s Tomem Cruisem proháněli bojové stíhačky? Slavný Film od slavného režiséra z roku 1986 bude oprášen, vše opět pod dohledem dua Cruise – Tony Scott.

Plány na dvojku byly prozrazeny někdy v loni, avšak teprve nedávno dostaly reálné rozměry. Zatím se však stále neví, jakou roli na projektu bude Tom Cruise mít. Známý herec potvrdil rozhovor s režisérem Scottem.

Hledáme příběh, který chceme později vidět na plátně. Doufám, že vše vyřešíme a pustíme se do toho znovu. Rád s Tonym spolupracuji a před lety jsme si řekli, že by bylo fajn zase někdy spolupracovat na něčem. V poslední době jsme měli hodně schůzek a když padla idea na pokračování Top Gunu, řekl jsem si, páni, to bysme teď dělat mohli,“ uvedl Cruise.

Na legendárním snímku z 80. let spolupracoval i Jerry Bruckheimer jako producent a prsty by měl mít i v sequelu. Cruise tento film vyšvihl do hollywoodských nebes, stejně tak jako herečku Kelly McGillis či Vala Kilmera.
Logicky se nabízí spekulace, že Cruise, pokud se ve filmu objeví, bude hrát instruktora mladých pilotů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také