Co chystají Warner Bros pro nadcházející rok 2012?

Pokud jste fanouškem studia Warner Brothers, tento článek je jistě pro Vás. Najdete v něm většinu filmových lahůdek, které studio chystá dříve či později vystřelit do světa. Každý z těchto filmů si krátce představíme.

Extremely loud and incredibly close
20. leden
Velmi očekávané drama, ve kterém zazáří Tom Hanks a sekundovat mu bude Sandra Bullock. Malý, ale velmi inteligentní kluk jménem Oscar prochází velmi traumatizujícím obdobím a musí se vydat na cestu poznání napříč New Yorkem. Jedenáctiletému chlapci se do rukou dostane klíč, avšak zámek, který odemkne, je někde uvnitř chaotického velkoměsta.

Journey 2: The Mysterious Island
10. únor
Rodinný film se svalovcem The Rockem v hlavní roli. Sedmnáctiletý chlapec a jeho nevlastní otec se vydávají na tajemný ostrov, který není na žádné mapě. Není to však obyčejný ostrov, protože zde žijí naprosto neznámé druhy zvířat i rostlin. Jak už to v rodinných dobrodružných filmech bývá, naše dvojice, v doprovodu různých dalších lidí, zažije nejedno překvapení.

Wrath of the titans
30. březen
Perseus je zpět! Dvojka „titánů“ se odehrává 10 let po událostech z jedničky. V hlavní roli opět silák Sam Worthington, který žije poklidným životem v ústraní, rybaří a vychovává svého syna. Opodál však zuří válka mezi Bohy a Titány. Síla bohů slábne, protože lidé se k nim již tak intenzivně nemodlí. Titáni získávají výhodu a jejich lídr Kronos spolu s dalšími sympatizanty odvlečou Dia, otce Persea, do zajetí. Ten se tak vydává na další pouť plnou efektních soubojů, honiček, skoků a pádů. Válečný epos bude prvním blockbusterem příštího roku.

Bullet to the head
13. duben
Sylvester Stallone a důchod? Neslučitelné! Slavný svalovec si v akčním thrilleru zahraje nájemného zabijáka, který spojí síly s policajtem, aby dopadl nebezpečné vrahy svého kamaráda. Ve snímku uvidíme mj. Christiana Slatera.

Jack the giant killer
15. červen
Chystaná fantasy adventura nás vtáhne do války mezi našim světem a světem obrů poté, co Jack nevědomky otevře portál, který na Zemi vpustí nelítostnou rasu dobyvatelů. Jack je ale odvážný mladík a udělá vše pro to, aby ochránil své nejbližší a stal se legendou.

The dark knight rises
20. červenec
Je třeba něco připomínat. Jednoznačná povinnost každého, kdo zná pojem Batman, zapsat si tohle datum do deníčku a poté navštívit kino. Finální díl trilogie nás zavede opět do Gothamu, který, jak se zdá, bude čelit dosud největšímu zloduchovi – Baneovi. Vrací se stará známá herecká sestava v čele s Balem. Novou tváří je kočičí žena v podání Anne Hathaway nebo mladý detektiv, kterého si střihne Joseph Gordon-Levit. Zloducha si zahraje Tom Hardy.

Argo
14. září
Skutečný příběh o rukojmích v Íránu. Píše se rok 1979 a na středním východě, přesněji v Íránu, se koná další revoluce. Výsledkem je obsazení americké ambasády a držení 52 rukojmích. Mezi válečnou vřavou se podaří šesti občanům USA uprchnout a najít útočiště u kanadského ambasadora. CIA však ví, že uprchlíci nemají moc času a sestavuje se tak riskantní plán na jejich záchranu. V hlavní roli Ben Affleck.

Gangster squad
19. říjen
Sean Penn jako nemilosrdný gangster. New York, 1949. Vlivný vládce Brooklynu, gangster Cohen kontroluje vše. Drogy, prostituci i new yorské politiky. Má peníze, má ochranu, má vše. Ani to však nezastraší členy LAPD v podání Joshe Brolina a Ryana Goslinga. Krvavá konfrontace se blíží.

Hobbit: An unexpected journey
14. prosinec
Pro milovníky Pána prstenu je zde očekávaný projekt o chlapících malého vzrůstu, kteří zažívají nejedno dobrodružství. Jedno z nich potká našeho hrdinu, Bilba. Ten se musí vydat na výpravu, ve které půjde o záchranu trpasličího království Erebor. Bilbo se dostává do společnosti třinácti trpasličích bojovníků a výpravné dobrodružství může začít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno