Shrnovačka – 1/2011 (Bond, Batman, Bale a něco navíc)

Nová rubrika „Shrnovačka“ Vám každý týden představí nejzajímavější aktuality, nejen z připravovaných filmů a seriálů. Bude obsahovat různá videa, klipy, samozřejmě i trailery, různé obrázky, plakáty a jiná média, včetně krátkého textu. Hlavně kvůli tomu, abychom nepřidávali jeden nový příspěvek kvůli nové fotce z natáčení :-). Pěkně v kostce, stručně a jasně. Tak si pojďte přečíst, co je nového.

Daniel Craig má opět plné ruce práce s Jamesem Bondem. Včera totiž vypuklo dlouho očekávané natáčení 23. bondovky s podtitulem Skyfall. Režíruje Sam Mendes (Americká krása, Nouzový východ). Herecké obsazení je opravdu vyšperkované, jména jako Javier Bardem nebo Ralph Fiennes, jsou toho důkazem. Na internetu už dokonce kolují fotky z prvního dne s klapkou v ruce.

  

Jessica Chastain si zahraje v novém filmu Caught Flight režiséra Olivera Hirschbiegela. Ten se chystá natočit životopisný snímek o princezně Dianě. A hádejte, můžete třikrát, koho Jessica ztvární. Příběh by se měl točit o kolo milostné aféry princezny s Dr. Hasnatem Kahnem, který jednou prozradil, že Diana byla jeho životní láskou. Ať žije bulvár…

 

Mupeti s Jasonem Segelem a Amy Adams o sobě dávají stále vědět. Jejich reklamní kampaň je snad nekonečná. Po několika trailerech a hromadě klipů tu máme úvodní taneční choreo z filmu s názvem I’ve Got Everything That I Need. Sice jenom minutové, ale určitě pobaví. V každém případě si můžete na našem webu, dokonce i facebooku, vyhledat další klipy a trailery. Muzikál roku?

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“1454″]

První plnohodnotný trailer k filmu Christophera Nolana, The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstal) uvidíme někdy během premiéry Sherlocka Holmese a Hry stínů. To jest na přelomu nového roku. Tento měsíc končí natáčení třetího, posledního dílu Nolanovi ságy a nová videa z natáčení se jenom rojí. Připomínám, že tahle parádní scéna se točila na Wall Street v New Yorku. Kompletní galerie fotek z natáčení.

 [jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“1465″]

Číňané by rádi Oscara a pomoci by mohl Christian Bale. Řeč je o válečném filmu The Flowers of War. Nominace na nejlepší cizojazyčný film se rozhodně nezdá být marná. Režisér Zhang Yimou několikrát, vlastně pokaždé ukazuje, že točit umí moc dobře. Jeho „Hrdina“ z roku 2002 získal nominaci na Zlatý glóbus, ke smůle ani toho Oscara nedostal. The Flowers of War uvidí v Americe koncem prosince 2011. Docela epický trailer si přehrajete zde.

Alejandro Gonzales Iñárritu se upsal po Biutiful (2010) k dalšímu projektu. A k pořádně velkému, protože má ve hledáčku Leonarda DiCapria, nejžádanějšího herce v Hollywoodu. Předlohou filmu je román Michaela Punkeho – The Revenant. Leo by si zahrál pohraničníka, kterého pokouše medvěd. Najme si dva muže, aby se o něj postarali, dokud se neuzdraví. Jenomže, tito muži ho okradou a nechají napospas. Jednoho z těchto zlodějíčků by si mohl zahrát Sean Penn. Příběh se bude odehrávat v roce 1820.