Assassin se chystá na plátna

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Žánr filmů podle herní předlohy se v posledních letech opravdu nerozrostl, pokud nepočítáme Bollovu hodně směšnou adaptaci Far Cry. Změní Assassin kvalitu filmových adaptací her nebo se bude konat další propadák?

Assassin´s Creed se od svého prvního dílu, až do teď, stal velkým fenoménem ve světě her a proto není divu, že si své fanoušky chce získat i v kinech . Po té, co firma Ubisoft založila svojí vlastní filmovou pobočku, bylo už téměř jasné, že hra půjde na filmové plátno. Problém ale byl sehnat hollywoodské studio. Assassina si pod svá křídla vzalo Sony Pictures a všichni jsou moc zvědaví, jak si s touto úspěšnou hrou poradí.

Filmy podle herní předlohy nikdy nebyly úžasné, ale pár dobrých by se našlo (Silent Hill, Tomb Raider) a tak můžeme všichni pevně doufat v to, že Assassin´s Creed bude alespoň stejně tak dobrý a nezařadí se k filmům jako Max Payne nebo Hitman, které si s dobrým ohlasem ruku nepodali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také