REDAKCE

VEDENÍ

Martin Pevnýjednatelpevny@nafilmu.cz+420 723 288 797
Barbora Drškovázástupkyně jednateledrskova@nafilmu.cz+420 728 734 170
Jan Barvířšéfredaktorbarvir@nafilmu.cz
Filip Šulaeditor

REDAKTOŘI

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.
Eva Čajková
Jako prototyp analytického diváka mám ráda všechny filmy, na kterých je co analyzovat, ať už jsou to odkazy k problémům současného světa, zapeklitě vystavěný děj, dobrý humor, experiment s filmovou formou nebo cokoliv jiného. Prostě to jen nesmí být hloupé.
Jan Marek
Sleduju takřka vše, co má hlavu a patu, to pak není žánru, který by se mi fakt příčil. Zářným příkladem výtečné výpravy je pro mě Tarantino. Jinak mám zvlášť v oblibě komiksové, obecně sci-fi, fantasy a nízkorozpočtové filmy.
Jana Trnková
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.
Kateřina Sabelová
Cokoliv, co je fantasy a sci-fi, ocením. Vyrostla jsem na HP. Miluji Pána prstenů, Star Wars a Netflix. Nepohrdnu dobrou knížkou a stejně tak kvalitním filmem. Do kina chodím snad na vše od komiksáren po animáky. Žiju sportem a studiem.
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.
Lukáš Vaněk
Jsem velký milovník filmu jako takového. Romantická komedie nebo béčkový horor, to je jedno. Nejvíce však oceňuji audiovizuální stránku, která mnohdy leckteré snímky buďto povyšuje nebo drží nad propastí. I špatný film může mít své silné momenty.
Martin Steinbach
Jsem filmový nadšenec, tvůrčí pozér, netalentovaný pisálek a nepochopený umělec. Jsem velkým fandou série Star Wars. Rád snídám čokoládové kuličky s mlékem v misce s Hanem Solem.
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.
Robert Prokýšek
Jsem strašný fajnšmekr nových filmů. Je jedno, jestli se jedná o horror nebo jiný žánr. Pro mě je důležité, zda mě ten film má čím oslovit. Ovšem nejvíce zbožňuji dobrodružné a fantasy. Vážím si jakéhokoliv filmu, který mě dokáže vtáhnout do děje.
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji závodně hokej, čtu a zírám.

BÝVALÍ REDAKTOŘI (2011-2017)

Adam Škaloud – https://nafilmu.cz/author/jukl/
Adéla Kalusová – https://nafilmu.cz/author/adele/
Anna Svatková – https://nafilmu.cz/author/ladyania/
Dan Krátký – https://nafilmu.cz/author/tekat00/
David Bulawa – https://nafilmu.cz/author/kaiju/
David Gajdoš – https://nafilmu.cz/author/yoda/
Dominika Zmítková – https://nafilmu.cz/author/dominiza/
Honza Bureš – https://nafilmu.cz/author/torp/
Ivan Butko – https://nafilmu.cz/author/dexter/
Jan Marek – https://nafilmu.cz/author/marjan/
Jana Plačínková – https://nafilmu.cz/author/jandula/
Jaroslav Thraumb – https://nafilmu.cz/author/thraumb/
Johny Krška – https://nafilmu.cz/author/johny/
Juraj Búry – https://nafilmu.cz/author/juraj/
Lucie Bečvářová – https://nafilmu.cz/author/becvaroval
Lukáš Müller – https://nafilmu.cz/author/lukes/
Michal Píta – https://nafilmu.cz/author/terz/
Michal Tichý – https://nafilmu.cz/author/bourne/
Patrik Pajer – https://nafilmu.cz/author/jokerx/
Radek Neuman – https://nafilmu.cz/author/satan/
Roman Toupal – https://nafilmu.cz/author/toupi/
Tereza Vršková – https://nafilmu.cz/author/terradv/
Tomáš Vohnický – https://nafilmu.cz/author/wohna/
Veronika Peniažková – https://nafilmu.cz/author/vika/