Halloween zabíjí: Krátký teaser oznamuje, že vraždit se bude až za rok

John Carpenter, tvůrce původního Halloweenu, se s fanoušky podělil o první teaser pokračování rebootu z roku 2018. Oznámeno bylo i nové datum premiéry, ze kterého už takovou radost nemáme.

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo neodpáře. Herce s bouřlivou historií a oblíbence Tima Burtona brzy uvidíme ve hvězdném dramatu Waiting for the Barbarians, a tak jsme zavzpomínali na jeho nejlepší počiny napříč celou kariérou.

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film bude málo, můžete se vzdělat u dalších jednadvaceti nejlepších dokumentárních počinech, které vznikly v rozmezí posledních deseti let.

Útok z hlubin 3: Geneticky modifikovaní žraloci prahnou po pomstě

Akční thriller Útok z hlubin se nám poprvé představil v roce 1999. Snímek se dočkal průměrného hodnocení, ale i tak se fanoušci mohli o devět let později těšit z pokračování. Nyní studio Warner Bros. zveřejnilo trailer k třetímu dílu, kde žraloci nehledají nic jiného než pomstu za zpustošenou planetu.

Made in Italy: Liam Neeson napravuje svůj vztah se synem

Herec Liam Neeson se již podruhé za svou kariéru setkává před kamerou se svým biologickým synem, tentokrát v rodinném dramatu o přetrženém poutu právě mezi otcem a synem, které snad dokáže dát dohromady pouze kouzlo Itálie, oprava starého domu a vzpomínky na jediného člověka, který je kdy dokázal držet pohromadě.

Démon zatracení: Z lesa se mezi lidi vplížilo starobylé zlo

Čerstvé kytky v záhonech záhadně vadnou a umírají, místo dítěte najde matka v postýlce několik svázaných suchých větví. Tisíc let stará čarodějnice vylezla ze své skrýše v kořenech stromu. Těžko ji poznáte, může žít v kůži někoho jiného. A živí se výhradně dětmi. Horor Démon zatracení přichází do českých kin. Podívejte se na trailer.

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba 85 let a za tu dobu dokázal nahrát portfolio tak široké, že bychom jej celé snad ani nedokázali naposlouchat za celý život. Přesto však v této obrovské kupě kvalitní filmové hudby lze nalézt několik zcela výjimečných děl, jež stojí za to vypíchnout. Jaké motivy změnily svět filmu?

Soutěž o deskovku s filmem Téměř dokonalá tajemství

Povedená komedie Téměř dokonalá tajemství stále atakuje v kinech. Proto vám přinášíme tematickou soutěž o deskovku EGO.

Legenda, která milovala Prahu. V 91 letech zemřel hudební skladatel Ennio Morricone

Jeden z nejplodnějších a nejslavnějších filmových skladatelů, jež stál mimo jiné za srdcervoucí hudbou pro filmy Tenkrát na Západě, Tenkrát v Americe či z nejnovějších za tarantinovkou Osm hrozných, v pondělí ve věku 91 let zemřel. Ennio Morricone podle italského listu Corriere della Sera utrpěl zranění neslučitelná se životem po pádu na římské klinice.

The Beach House: Opuštěnou pláží se šíří nevysvětlitelná smrtící nákaza

Na hororovou streamovací službu Shudder přichází celovečerní body horror nesoucí název The Beach House. Režie se ujal Jeffrey A. Brown, pro kterého je snímek vůbec prvním zrealizovaným dílem. Posuďte sami, jaké dojmy ve vás trailer zanechá!

Waiting for the Barbarians: Rylance, Depp a Pattinson chrání impérium před barbary

Příběh snímku Waiting for the Barbarians je inspirován stejnojmennou knihou držitele Nobelovy ceny J.M. Coetzee a může se pyšnit hvězdným obsazením v plné parádě. Hlavní roli si zde bok po boku střihnou Mark Rylance (Most špiónů, Dunkerk), Johnny Depp (Piráti z Karibiku, Sweeney Todd) a Robert Pattinson (Tenet, Maják).

Frčíme – Soutěž o DVD a BD

Jestli chcete vyhrát, raději pofrčte.

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen do kina, ale dopřát si je i z pohodlí domova. Vybrali jsme nejlepší komediální novinky z června, července a srpna tohoto roku.

An American Pickle: Seth Rogen se naložil do okurek

Seth Rogen má generační konflikt se Sethem Rogenem.

King of Staten Island: Jak se stát tatérem a neztratit se ve světě

Chválená novinka režiséra Judda Apatowa (Pěkně blbě) sleduje nemocného Scotta, který se vypořádává s problémy všedních i nevšedních dní. Snímek vyšel již na Amazon Prime (bez titulků) a určitě byste mu měli dát šanci.

Ježek Sonic – Soutěž o DVD a BD

Jestli chcete tuhle cenu, musíte být aspoň tak rychlí jako Sonic.

Gentlemani – Soutěž o DVD a BD

Guy Ritchie se vrací ke stylu, který ho proslavil.

Old Guard: Nesmrtelní: Sloužit navěky je těžší, než se zdá

Týden před uvedením akční fantasy Old Guard: Nesmrtelní vydává Netflix ještě jeden trailer. V hlavní roli nesmrtelné zabijáka Charlize Theron.

Havel: Disidentská léta Václava Havla v upoutávce určené pouze pro internet

Bouřlivá léta disentu a zrod hrdiny bojujícího za pravdu a lidská práva. Dvě stěžejní polohy Václava Havla vévodí nové upoutávce, která je díky živelnosti postavy Pavla Landovského určená pouze pro internet.

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s několika variacemi pavoučího muže. Chystá se také třetí Spider-Man s Tomem Hollandem, a tak je ten správný čas, kdy ukázat na ty nejlepší filmy, ve kterém Spider-Man hraje hlavní roli.

VOD