Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru Rychle a zběsile 9. Minutová upoutávka zároveň potvrzuje páteční nástup plnohodnotného traileru.

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci…

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených na komiksových sériích, napojených právě na Justice League Dark. Ty jsou tedy momentálně v raných fázích příprav. Zdá se tak, že i díky úspěchům, které zaznamenaly počiny jako Joker, Aquaman, nebo Shazam! se fikčnímu komiksovému světu, protipólu Marvelu vlévá nová krev do žil…

Kylo Ren se vrací jako šéf v utajení

Humorné video, ve kterém se Kylo Ren (Adam Driver) převlékl a po vzoru americké reality show (u nás známá pod názvem Utajený šéf) si vyzkoušel roli řadového pracovníka mezi svými jinak podřízenými ve světě Star Wars, sklidilo úspěch. Není proto divu, že ani u nejnovější (a zatím finální) části ságy s podtitulem Vzestup Skywalkera se na to rovněž nezapomnělo…

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na jaře na fanoušky čeká live action Mulan a v létě se chystá premiéra další Wonder Woman. A po bok těchto hrdinek se beze sporu může zařadit i islandská majitelka chovu s dojnicemi Inga, která v pudu sebezáchovy pro ostrá slova ani nabitou zbraň nejde daleko.

Zaklínače uvidíme v animované podobě

Populárnímu hubiteli příšer už nestačí kniha, audiokniha, dva hrané seriály, tři videohry a jeden hraný film.

Future Gate Sci-fi Film Festival 2020

Pro milovníky sci-fi filmů se již sedmým rokem v České republice koná festival Future Gate. Událost odstartuje v Praze koncem ledna a zakončení proběhne v Plzni začátkem dubna. Dost času pro vás sci-fi fanoušky ze všech koutů republiky, abyste si užili letošní ročník ve stylu přicházející cyber revoluce.

Dokonalý pacient: Sériový vrah nabízí vyšetřovatelům pomocnou ruku

Temný příběh o brutálním masovém vrahovi, který vyšetřovatelům svého případu nabídne pomocnou ruku, pojednává o největším justičním skandálu v dějinách Švédska.

Zapomenutý princ: Omar Sy je hrdinou pohádek podle oscarového režiséra

Režisér oscarového snímku The Artist Michel Hazanavicius obsadil okouzlujícího Omara Sy (Nedotknutelní, I dva jsou rodina) do další z nezapomenutelných rolí. Tentokrát ho čekají neobyčejná dobrodružství kouzelného dětského světa.

Guns Akimbo: Daniel Radcliffe se zbraněmi přibitými k rukou

O tom, že časům čar a kouzel už dávno odzvonilo, jistě není pochyb. Představitel Harryho Pottera – Daniel Radcliffe už několikrát dokázal, že se ze své ikonické role sice už asi nikdy nevymaní, za to ale nedostatkem zajímavých projektů rozhodně netrpí. Dokazuje to i drsný a zběsilý trailer na novinku Guns Akimbo, v níž britský herec ztvárnil loosera, který je proti své vůli vtažen do ilegální, na internetu streamované vražedné hry o přežití… 

Recenze: Dolittle je příjemný rodinný film, který však ničím nepřekvapí

Asi většina filmových diváků viděla komediální snímek Dr. Dolittle z roku 1998, kde si hlavní roli zahrál Eddie Murphy. Pro mě osobně to byl v dětství jeden z nejoblíbenějších filmů. Málokdo však ví, že podle knižní předlohy od Hugha Loftinga vznikl film již v roce 1967 s Rexem Harrisonem v hlavní roli, a dokonce si odnesl i devět nominací na Oscara. Nyní si můžete zajít na novou verzi s Robertem Downeym Jr.

Drahokam: Když se hra se štěstím zvrtne. Adam Sandler září v roli podvodníka

Z klenotníka podvodníkem. I tak by se dal shrnout tento snímek. Adama Sandlera máme bezesporu asi všichni spojeného se ztřeštěnými – někdy více a někdy méně povedenými komediemi. V posledních letech zejména díky spolupráci s Netflixem sype tento herec, producent a scénárista jeden projekt za druhým. Leckdo by řekl, že už asi herecky nepřekvapí. Inu – chyba lávky. Už brzy zmíněná platforma uvede očekávaný dramatický film, který je vychvalován kritikou a právě Sandler v něm dle všech podává životní výkon – posuďte sami v traileru níže… 

Daleko od Reykjavíku: Příběh odhodlané ženy připomíná Tři billboardy

Tvrdohlavá Inge se vydává do boje se zkorumpovaným farmářským družstvem, které ji přivedlo na mizinu. Severská podívaná, která připomíná i oscarové Tři billboardy kousek za Ebbingem, má český trailer a premiéru již tento týden.

Králíček Petr bere do zaječích: Pokračování roztomilé podívané přichází o Velikonocích

Z filmové adaptace díla Beatrix Potterové Králiček Petr se vyklubala příjemná rodinná komedie, jejíž pokračování uvidíme již letos před Velikonocemi. V originále hvězdně namluvená a zahraná taškařice se představuje v českém traileru.

Bloodshot: Vin Diesel jako dokonalá zbraň v adaptaci komiksového hitu

Bloodshot v novém traileru připomíná, že nás už v březnu čeká velká akční jízda s Vinem Dieselem v titulní roli.

Attila: Poznejte život světového šampiona ze Slovenska. Dokument slavného bojovníka přichází

Attila Végh je slovenský bojovník MMA, který jako jediný v historii Čech a Slovenska dokázal vyhrát světový titul mistra světa v americké organizaci Bellator. Teď přichází do kin dokument, který mapuje celou jeho životní cestu. Podívejte se na nejnovější trailer.

Malý Joe: Zázračná květina má přinášet majitelům štěstí. Realita je jiná

Mladá vědkyně Alice vyvinula rostlinu, která má lidem přinášet štěstí. Karmínový „Malý Joe“ ale není takové neviňátko, jak se původně zdálo… Nic totiž není zadarmo.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn): Trailer odhaluje našlapaný soundtrack

Birds of Prey jde cestou Sebevražedného oddílu a jako hudební doprovod představí rozsáhlý výběr známých i méně známějších písní. V traileru si můžete poslechnout některé z nich.

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní postavě této kapely Freddie Mercurym. Kapela Queen díky filmu získala nové fanoušky, hlavní herec Rami Malek si odnesl Oscara pro nejlepší výkon a celkově se u filmových diváků uchytil žánr hudební biografie. Takže se pojďme podívat, na kterých dalších biografiích o hudebních osobnostech se momentálně pracuje, nebo se o nich alespoň přemýšlí?

Timothée Chalamet si zahraje mladého Boba Dylana

Film o životě a tvorbě Boba Dylana byl již natočený v roce 2007, jednalo se však o velmi experimentální filmové dílo, kdy byl život a žánry tohoto zpěváka rozčleněny do šesti různých postav a ztvárnilo jej šest různých herců, mezi nimiž byla i herečka Cate Blanchett, jenž si za ztvárnění Boba Dylana odnesla nominaci na Oscara. Nyní se můžeme těšit na klasický biografický žánr od režiséra Jamese Mangolda.