Monstra a lidé se připravují na konečné zúčtování! Hororový nářez z Netflixu láká na závěrečnou řadu

Zdroj: Netflix

„Od samého začátku jsem byl tebou. Vždycky jsem byl tvou součástí,“ prohlašuje monstrum uvnitř Hyun-su v novém traileru třetí řady korejského seriálu Sladký domove! Závěrečných epizod se fanoušci dočkají už za dva týdny.

Seriál Sladký domove! vychází ze stejnojmenného populárního korejského webového komiksu (stejně jako nedávná The 8 Show). Depresemi sužovaný teenager Cha Hyun-soo se po smrti své rodiny nastěhuje do bytu v Green House. Příběh první řady se téměř celý odehrává ve starém, zchátralém činžovním domě, plném lidí, kteří se potýkají s nějakým problémem nebo nesou těžké břemeno své minulosti. Postavy, které jsou si většinou navzájem cizí, jsou k sobě odkázány, když zemi ovládnou děsivé bytosti. Uvězněni v čase bojují s ochromujícím strachem, rozkladem morálky a krutými stvořeními.

Čtěte také: Godzilla x Kong: Nové impérium konečně na streamu! Nabouchaný blockbuster okouzlí naše smysly

Ve třetí a závěrečné sérii korejské ságy o monstróznosti se lidé, monstra a neolidé připravují na konečné zúčtování. Hlavní plakát zachycuje střet mezi Hyun-suem a Sang-wookem uprostřed zničeného stadionu zachváceného plameny. Kdysi byli spojenci, ale jejich cesty se ve druhé sérii rozdělily a nyní vedou k závěrečnému střetu.

Poslední řada Sladkého domova! má premiéru 19. července na Netflixu.

Zdroj: Netflix