Ďábelský Hugh Grant vězní své hosty v mrazivém hororu. U kruté hry se náramně baví

Zdroj: A24

Další překvapivá role Hugha Granta? V novém hororu společnosti A24 si zahraje strašidelného pana Reeda, který hodlá své hosty podrobit zkoušce víry. Podívejte se na trailer filmu, který bude mít premiéru letos na podzim.

Příběh vypráví o dvou mladých mormonkách, které jsou nuceny prokázat svou víru. Zaklepou na dveře tajemného domu uprostřed lesa, kde žije osamělý muž. Když je pozve do svého domu, ženy netuší, že se ocitly ve smrtící pasti. Ďábelský pan Reed zahájí zúčtování, v němž hrdinky musí bojovat o život.

Čtěte také: Na Netflixu přistál nový mrazivý thriller s Aňou Geislerovou. V kinech ho skoro nikdo neviděl

„Nebudu vás zdržovat, pokud budete chtít odejít, ale chci, abyste si na základě své víry vybrali, kterými dveřmi projdete,“ prohlásí Grant v upoutávce a nechá dívky projít dveřmi „Víry“ či „Nevíry“. Zdá se, že miniaturní labyrint nabyl životních rozměrů, když se na konci traileru jedna z dívek ztratí v dřevěném bludišti.

Za snímkem stojí režisérské duo Scott Beck a Bryan Woods, které loni uvedlo sci-fi propadák 65 a má na svědomí také Haunt (2019). Společně s Johnem Krasinskim napsali scénář k prvnímu Tichému místu. Kromě Hugha Granta se ve filmu představí Chloe East a Sophie Thatcher.

Heretic má americkou premiéru letos na podzim.

Zdroj: A24