Monumentální podvod útočí na bránice. Pokračování ulítlé komedie Alibi na klíč si nebere žádné servítky

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Král současné francouzské komedie je zpět. Režisér a představitel hlavní role Philippe Lacheau se vrací v pokračování komedie Alibi na klíč, aby znovu potrhal bránice a divákům v kinech nedal vydechnout. Trailer slibuje jeden humorný moment za druhým a monumentální svatební podvod, na který nikdo nezapomene. Alibi na klíč: Den D jsme zařadili mezi nejočekávanější červnové novinky.

Hlavní hrdina Greg, který měl se svými kumpány agenturu na výrobu alibi, se rozhodne požádat svou dívku snů o ruku, ovšem její láskyplné „ano“ má jednu podmínku. Na svatbě chce konečně poznat Gregovy rodiče. Jeho otec je ovšem kriminálník a matka hvězdou erotických filmů. Greg proto musí s kamarády ještě naposledy oživit agenturu a pro poslední alibi najít falešné rodiče. Jenže pak se na scéně objeví jeho skuteční rodiče…

Alibi na klíč: Den D je pokračováním úspěšné francouzské komedie z roku 2017, které i tentokrát natočil režisér a herec v jedné osobě Philippe Lacheau. Film měl domácí premiéru již v únoru tohoto roku a vesměs sklidil pozitivní ohlasy. První recenze se objevují také na Česko-slovenské filmové databázi, kde diváci píšou o ještě větší zábavě než posledně. Oblíbený komik stojí také za komediemi Super-Blb a Babysitting.

Film má českou premiéru 15. června.

Foto: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také