Na Netflix míří Párty Hárd a Summer Massacre

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix se chystá na uvedení dalšího nového českého filmu. Po snímcích Il Boemo a BANGER. na Netflix zamíří i Párty Hárd z roku 2019 a pokračování Párty Hárder: Summer Massacre, které bylo možné prozatím vidět jen v kinech. Oba díly nekorektní komedie natočil režisér Marty Pohl, známý také jako horrorcorový rapper Řezník.

První díl Párty Hárd byl natočen v roce 2019 a některé diváky dozajista večírek tří středoškoláků toužících po prvním sexu lehce pobouřil. Přesto jej však na YouTube zhlédlo přes milion diváků a stal se hitem. Na YouTube však byla uvedena lehce cenzurovaná verze. Platforma Netflix možná nabídne film k vidění bez jakýchkoli zásahů.

V Párty Hárder: Summer Massacre se navrátí stará známá skupinka kamarádů, tentokrát ale mají na léto jiné plány. Parta si totiž musí nejdříve vydělat nějaké peníze, aby mohla vyjet na Mácháč. Tam se uskuteční festival Summer Massacre, o něhož si slibují životní zážitek se vším všudy.

„Pro Párty Hárder počítáme s větší výpravou i štábem, máme více herců, rekvizit a lokací, plánujeme použít i speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ sliboval ještě loni Marty Pohl. „Snad nám to kina vezmou.“

Kontroverzní komedii Párty Hárder: Summer Massacre jsme zařadili mezi nejlepší české filmy roku 2022. V desetimístném žebříčku snímek doprovodil již zmíněný BANGER. i historické drama Il Boemo s Vojtěchem Dykem. Nedávno se na streamovací službu Prima+ dostal snímek Spolu, který rovněž zaujal své místo mezi loňskými nejlepšími filmy.

Párty Hárd a Párty Hárder: Summer Massacre dorazí na Netflix 13. 3. 2023.

Foto: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také