13 prozatím nejlepších titulů na HBO Max, které dorazily v únoru

Foto: Zmizelá (20th Century Fox), T2 Trainspotting (Sony Pictures), Malé ženy (Sony Pictures)

Únor se přehoupl do své druhé poloviny, v té první bylo na HBO Max poměrně rušno. Kromě nových epizod The Last of Us, které nadále trhaly rekordy ve sledovanosti, se na službě objevilo hned několik dalších výborných titulů. Premiéru zde měl loňský Vřískot, chválená britská komedie Hodně štěstí, pane Veliký, fanoušci také cení příchod animovaného Batmana z roku 1992 a všech jeho pětašedesáti epizod.

50x a stále poprvé

Henry žije na Havaji a užívá si s krásnými turistkami. Se životem playboye končí ve chvíli, kdy se zamiluje do Lucy, která trpí ztrátou krátkodobé paměti. Aby získal její přízeň, musí bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života.

Batman (1992) – 1. řada

Temný animovaný seriál vypráví klasická dobrodružství Batmana, ochránce města Gotham. Bruce Wayne opět vynakládá všechny své schopnosti, aby zastavil šířící se zlo, jež ve všemožných podobách terorizuje město.

Graig od potoka – 4. řada

Seriál Craig od potoka pojednává o Craigovi a jeho dvou nejlepších kamarádech, Kelsey a JP. V této dětské utopii různé dětské kmeny vládnou pevnostem či cyklo rampám a vytvářejí osobitou dětskou společnost.

Hodně štěstí, pane Veliký

Vdova Nancy nervózně přešlapuje u okna hotelového pokoje. Bývalá učitelka, která nikdy neměla orgasmus, se totiž rozhodla doplnit si vzdělání v oblasti sexu. Největší výzvou však pro ni bude překonání vlastních nejistot a předsudků.

Hříšníci – 10. a 11. řada

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí…

Jumanji: Další level

Parta přátel se vrací do Jumanji, aby zachránili jednoho z nich. Zjistí však, že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Už to totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Malé ženy

Čtyři sestry Marchovy poznávají lásku, život a ztrátu během svého dospívání v Americe po občanské válce. Pilířem celé rodiny je Jo Marchová, která se ze všeho nejvíc touží vydat svou vlastní cestou.

Městečko Three Pines – 1. řada

Vrchní inspektor Armand Gamache vidí věci, které nikdo jiný nepostřehne – světlo proplouvající trhlinami, mytický nádech každodennosti a zlo ve zdánlivě obyčejných věcech. Při vyšetřování vražd v městečku Three Pines odhaluje dávno pohřbená tajemství.

Špion mezi přáteli – 1. řada

Příběh Nicholase Elliotta a Kima Philbyho, dvou britských špionů a celoživotních přátel. Philby byl nejnechvalněji proslulým dvojím agentem, jehož velká zrada, odhalená na vrcholu studené války, vedla k rozvratu britské a americké zpravodajské služby.

T2 Trainspotting

Na počátku byla příležitost… a pak přišla zrada. Uplynulo dvacet let. Mark Renton se vrací na jediné místo, které mu kdy bylo domovem. Čekají tu na něj Spud, Sick Boy a Begbie. Danny Boyle v roce 2017 uvedl pokračování svého kultovního filmu Trainspotting.

Traffic – nadvláda gangů

Foto: USA Films

Oscary oceněný kriminální příběh o boji proti drogám, který líčí tři paralelní příběhy, jejichž protagonisté se neznají, ale jsou přitom součástí jedné „obchodní“ sítě. Hrají: Benicio Del Toro, Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones.

Vřískot (2022)

Pětadvacet let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města.

Zmizelá

V den pátého výročí svatby Nick Dunne nahlašuje, že jeho manželka zmizela. Pod tlakem policie a narůstajícího mediálního šílenství začnou jeho lži, vytáčky a podivné chování vyvolávat ve všech znepokojivou otázku: zabil Nick Dunne svou ženu?