18 originálních filmů a seriálů, které Netflix vydá v lednu

Sci-fi Čung_E od režiséra Vlaku do Pusanu, Christian Bale v Bledém modrém oku nebo Kodaňský kovboj Nicolase Windinga Refna (Drive).

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix nepoleví ani po Novém roce a hned v lednu uvede několik očekávaných titulů. Dorazí seriálový heist Kaleidoscope, dánská minisérie Kodaňský kovboj od režiséra Nicolase Windinga Refna (Drive, Bronson), na temnou atmosféru a výborné obsazení láká Bledé modré oko, největší lednovou novinkou se stane jihokorejská sci-fi Čung_E od tvůrce Vlaku do Pusanu. Seriáloví fanoušci navíc dostanou pokračování Ginny a Georgie, polského Sexify, Vikingů: Valhalla nebo Holek z červeného gauče.

Kaleidoscope – 1. řada

Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (1. ledna)

Slečna voyeur – 1. řada

Ráda tajně nahlíží ostatním do soukromí. Když pak prostitutka odvedle vyrazí někam na víkend, nechá se tahle šikovná hackerka zatáhnout do nebezpečného vyšetřování. (1. ledna)

Madoff: Monstrum z Wall Street – 1. řada

Dokumentární seriál o vzestupu a pádu finančníka Bernieho Madoffa, který stál za jedním z největších pyramidových podvodů v historii Wall Streetu. (4. ledna)

Ginny a Georgia – 2. řada

Volnomyšlenkářka Georgia vyrazí se svými dvěma dětmi, Ginny a Austinem, na sever, kde chtějí začít znova. Jenže i tahle cesta může být pěkně hrbolatá. (5. ledna)

Kodaňský kovboj – 1. řada

Celý život ji kvůli jejím záhadným nadpřirozeným schopnostem prodávali jako talisman pro štěstí. Teď konečně přichází čas, aby se pomstila. (5. ledna)

Bledé modré oko

Zkušený detektiv vyšetřuje sérii vražd na americké vojenské akademii ve West Pointu v roce 1830. Při vyšetřování mu pomáhá inteligentní a horlivý mladý kadet Edgar Allan Poe. (6. ledna)

Sexify – 2. řada

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (11. ledna)

Vikingové: Valhalla – 2. řada

Po sto letech povstane nová generace legendárních hrdinů, aby vzala osud do svých rukou a vešla do dějin. Pokračování seriálu Vikingové. (12. ledna)

Break Point – 1. řada

Navštivte grandslamové a další slavné turnaje po boku talentovaných tenistů, kteří dělají všechno pro to, aby vstoupili do dějin bílého sportu. Seriál plný akce a napětí. (13. ledna)

Odsouzeni ohněm

Foto: Netflix

Po tragickém požáru v kině Uphaar se manželé musí vyrovnat se smrtí svých dětí a zarputile se přitom pustí do boje za spravedlnost. Podle skutečnosti. (13. ledna)

Ztratil se pes

Mladík s rodiči vyrazí hledat svého zatoulaného psa, který bez léků nemá šanci přežít, a všechny je čeká hodně dlouhá cesta. (13. ledna)

Holky z červeného gauče – 3. řada

Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (13. ledna)

Čung_E

Specialistka na umělou inteligenci v blízké postapokalyptické budoucnosti naklonuje mozek vlastní matky, která bývala elitní vojačka, aby tím ukončila občanskou válku. (20. ledna)

Physical: Sto statečných – 1. řada

Stovku soutěžících ve skvělé formě čeká série náročných úkolů. Na toho, kdo je všechny zvládne, pak čeká vytoužený titul i pořádný balík. (24. ledna)

Ztracena v bílém šumu – 1. řada

Během slavnostního průvodu ve španělské Malaze se ztratí malá Amaya. Mladá novinářka se proto rozhodne za každou cenu pomoct jejím rodičům v pátrání. (27. ledna)

Lockwood a spol. – 1. řada

Svět sužují zlí duchové, a trojice mladých se proto pustí do vyšetřování paranormálních jevů. V sázku přitom musí dát i to málo, co mají, aby odhalili ďábelské spiknutí. (27. ledna)

Z jiného těsta

Každý pochází z úplně jiného prostředí a teď je čeká první setkání s rodiči toho druhého. Přežije jejich vztah tuhle náročnou zkoušku? Komedie o mileniálech z LA. (27. ledna)

Pamela: Příběh lásky

Foto: Netflix

Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky. (31. ledna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také