Sirotek: První oběť: Rozdáváme 10 vstupenek do kina

Přečtěte si

Autor

Jako mediální partneři filmu vám přinášíme exkluzivní možnost zajít do kina zcela zadarmo a v rámci speciální předpremiéry na snímek Sirotek: První oběť.

SPECIÁLNÍ PŘEDPREMIÉRA SE KONÁ 9. SRPNA V PRAŽSKÉM KINĚ CINEMA CITY SLOVANSKÝ DŮM OD 19:00 HOD.

Rozdáváme 5×2 vstupenky, takže s sebou můžete vzít i doprovod.

A jak získat vstupenky? Není nic snazšího. Stačí se níže zaregistrovat do formuláře a v neděli 7. srpna vybereme náhodně výherce a zveřejníme je v tomto článku.

Výherci:


Radoušová P. +1
Ráček V. +1
Petrtýlová D. +1
Novotný J. +1
Petrtýlová B. +1

Příběh zlovolné dívky Esther z hororu Sirotek dostává novou kapitolu. Vyšinutá žena Leena Klammer je pro dobro světa zavřená v ústavu pro duševně choré kdesi v Estonsku. Vysoce inteligentní, promiskuitní Leena je zlo v lidské podobě, trpí řadou psychických poruch a ve svých třiceti letech vypadá jako dítě. Jednoho dne se jí brilantním způsobem povede z blázince utéct a rozhodne se naplnit svůj neméně perfektní plán. Vydává se do Ameriky, kde se vydává za ztracené dítě Esther ze zámožné rodiny. To se jí podaří, ale její zmanipulovaný a vysoce spokojený život obyčejného děvčete se nečekaně zvrtne. Esther je následně vhozena do nervy drásajícího souboje se svou novou matkou, která je připravená udělat cokoliv a svou rodinu před vražedným dítětem ochránit.

Zdroj: Bontonfilm

Čtěte také