Predátor: Kořist: Zabíjejí, aby žili, zatímco on žije, aby zabíjel

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nová upoutávka na prequel Predátora s podtitulem Kořist odhaluje nové záběry známého lovce a také způsoby jeho maskovacího režimu.

Předátor: Kořist se odehrává téměř 300 let před prvním filmem o predátorovi a sleduje mladou komančskou ženu jménem Naru, která se utká s tajemným a nebezpečným lovcem z jiného světa, když se snaží být v rámci svého kmene přijata jako lovkyně. Film, který režíroval Dan Trachtenberg je prvním prequelovým filmem Predátora, který se odehrává v minulosti.

V hlavní roli uvidíme Amber Midthunder jako Naru, dále se ve filmu objeví Dakota Beavers, Stormee Kipp, Michelle Thrush a Julian Black Antelope. Filmového tvora hraje Dane DiLiegro, který nedávno ztvárnil Ba’ala v American Horror Story. Jedná se o první celovečerní scénář od Patricka Aisona, který je známý svou prací na Jacku Ryanovi a Treadstone z Prime Video.

Franšíza Predator od vydání originálu nezaznamenala významnou návštěvnost. Každý nový film přiláká většinou úzké publikum. Poté, co Disney získal 20th Century Fox, nebylo jasné, zda tato franšíza ještě někdy spatří světlo světa. Naštěstí dostala šanci s filmem Kořist, který podle traileru má potenciál oživit sérii způsobem, jako žádné z jiných pokračování.

Snímek bude mít premiéru exkluzivně na Hulu 5. srpna 2022, ke shlédnutí bude také na Disney+.

Foto: 20th Century Studios
20th Century Studios

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také