Mimořádná událost: Režisér Vlástníků přichází s další komedií

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Komedie Jiřího Havelky Vlastníci slavila v roce 2019 obrovský úspěch jak v kinech, tak na Českých lvech. Příští rok nám režisér představí svůj další film Mimořádná událost, který se bude odehrávat ve vlaku.

Dokážete si představit, že byste byli ve vlaku, který nikdo neřídí? Přesně v takové situaci se ocitlo několik cestujících na české železnici. Strojvůdce Miloš musí vystoupit z vlaku, aby opravil poruchu, vlak se ale samovolně rozjede na opačnou stranu s cestujícími uvnitř a běžícím Milošem za vlakem. Cestující ovládají první vlny paniky a jsou odkázáni na pomoc managerů, kteří si s takovou situací vůbec nevědí rady.

Jako manželský pár se ve filmu objeví Jana Plodková a Igor Chmela. Staršího cestujícího, který má největší rozum, ztvárnil  Alois Švehlík a strojvůdce Miloše si zahrál Václav Kopta. Mezi dalšími se můžeme těšit na Jenovéfu Bokovou, Jaroslava Plesle, Terezu Marečkovou nebo Olivera Vyskočila.

Premiéra nové české komedie proběhne 3. února 2022.


Foto: CinemArt

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také