Hra na oliheň: Druhá série má zelenou

Přečtěte si

Autor

Málo kterému seriálu se povede zažít tak obrovský, a tak rychlý boom, jako to zažila nedávno Hra na oliheň. A jak to tak v audiovizuálním průmyslu bývá, když je něco úspěšné, naváže se na to. Squid Game, která kombinuje společenskou kritiku s nevinností dětských her, bude mít druhou sérii.

Bylo to sice docela očekávatelné, ale tohle je na seriál ze streamovací služby i tak dost rychlé. Není to totiž ještě ani měsíc, co měla první série premiéru.

Jistě jste už několikrát slyšeli, že se seriál Squid Game raketovou rychlostí dostal na příčku nejsledovanějšího produktu Netflixu. Hra na oliheň si získala obrovské množství fanoušků, což je jistě pozitivum pro tvůrce.

Na druhou stranu, je tu i určitý tlak, který tento fanklub (říkejme jim třeba Squidgamers) vyvíjí. O vzájemném působení lásky, požadavků a nátlaku ze strany fanoušků mluvil i samotný tvůrce seriálu Hwang Dong-hyuk. V rozhovoru pro Associated Press uvedl, že on sám si připadá, jako by Squidgamers nenechávali tvůrčímu týmu žádnou jinou možnost než natočit druhou sérii.

Co se týče data premiéry druhé série Hry na oliheň, zatím není určené. Hwong Dong-hyuk se ve stejném rozhovoru vyjádřil takto: „Mám to zatím v hlavě. Zrovna jsem v plánovacím procesu. Ale myslím, že je brzy na to, aby se řeklo, kdy a jak se to stane. Tak vám slíbím tohle: Gi-Hun se vrátí a vykoná něco pro svět.

Taky jste si oblíbili Squid Game a těšíte se na druhou sérii? Nebo jste zatím jedni z mála „přeživších“, kteří seriál neviděli?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také