The Wheel of Time: Velkolepá fantasy se představuje v traileru

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Amazon zveřejnil první trailer k připravovanému fantasy seriálu The Wheel of Time natočeného podle oblíbené knižní série autora Roberta Jordana. Potvrzena byla také listopadová premiéra na Prime Video.

Příběh se odehrává ve světě, kde existuje magie a do kterého mají přístup jen vybrané ženy. Seriál vypráví o Moiraine, člence neuvěřitelně silné ženské organizace zvané Aes Sedai a její cestě do městečka Two Rivers. Čeká na ni nebezpečná cesta napříč světem. Doprovází ji skupina pěti lidí, z nichž o jednom je prorokováno, že bude Dragon Reborn, který zachrání nebo zničí lidstvo.

V hlavních rolích se představí Rosamune Pike v roli Moiraine a Daniel Henney jako Lan Mandragoran. V dalších rolích se můžeme těšit na Marcuse Rutherforda, Zoë Robins, Barneyho Harrise, Madeleine Madden nebo Michaela McElhattona.

The Wheel of Time bude mít premiéru na Amazon Prime Video 19. listopadu. Už nyní byla potvrzena druhá série, která se začala natáčet v červenci.

Foto: Amazon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také