15 nejsledovanějších filmů a seriálů na HBO GO v květnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Robert De Niro a sitcom z devadesátek v čele sledovanosti HBO GO.

15 nejsledovanějších filmů na české verzi HBO GO v měsíci květnu

Komedie Děda, postrach rodiny filmem číslo jedna, následovaly akčňáky Ava, Wonder Woman 1984, Creed II a Liga spravedlnosti Zacka Snydera. Mezi nejsledovanější filmy měsíce se stihli umístit i Přátelé: Zase spolu, speciál natočený pro HBO Max.

15. Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
14. Hurá do džungle
13. Rocky
12. Přátelé: Zase spolu
11. Křupaví mazlíčci
10. Souboj s rodinou
9. Relikvie
8. Creed
7. Obhájce nevinných
6. Tlapková patrola: Vždy ve střehu

5. Liga spravedlnosti Zacka Snydera

Bruce Wayne je odhodlaný postarat se o to, aby Supermanova oběť nepřišla nazmar. Spojí síly s Dianou Prince a společně sestaví tým superhrdinů, jehož posláním je zachránit svět před blížící se hrozbou katastrofických rozměrů.

4. Creed II

Adonis Creed bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu.

3. Wonder Woman 1984

V novém příběhu žije Diana Princeová nepozorovaně mezi obyčejnými smrtelníky v zábavných 80. letech minulého století – v čase hojnosti a nevázaného konzumu.

2. Ava: Bez soucitu

Ava je výjimečně dobrá nájemná vražedkyně, která pro tajnou organizaci likviduje zadané lidské cíle. Dostává ty nejvybranější úkoly – obvykle kravaťáky z vysokých kruhů byznysu.

1. Děda, postrach rodiny

Peter toho se svým dědou prožil hodně, vždycky k sobě měli blízko a oba byli pochopitelně nadšení z toho, že se má dědeček nastěhovat k nim domů. Ale chyba lávky.

15 nejsledovanějších seriálů na české verzi HBO GO v měsíci květnu

Uvedení Přátel bylo trefou do černého. Seriál se stal nejsledovanějším počinem měsíce, Teorie velkého třesku a Hra o trůny se umístily na druhém a třetím místě. Slušný zájem byl také o novou řadu Příběhu služebnice.

15. V zajetí kouzel
14. Černobyl
13. Čas čarodějnic
12. Viktoriánky
11. Fargo
10. Mare z Easttownu
9. Průměrňákovi
8. Odkaz
7. Malý Sheldon
6. Živí mrtví

5. Já, společnice

Christine Reade vede dvojí život. Přes den je ambiciózní studentkou práv a stážistkou prestižní právnické společnosti v Chicagu. Se soumrakem se mění v luxusní společnici extrémně bohatých a mocných lidí.

4. Příběh služebnice

Seriál Příběh služebnice sleduje ženu, která je nucena žít jako konkubína v dystopické blízké budoucnosti pod fundamentalistickou teokratickou diktaturou v totalitním Gileádu, dříve známém jako USA, kde ženská práva prakticky neexistují.

3. Hra o trůny

Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt.

2. Teorie velkého třesku

Leonard a Sheldon jsou fyzici. Někdo by je označil za šprty, ale v dnešní době je přesnější označení „geek“. Žijí ve svém vlastním světě a realný život jim nic neříká.

1. Přátelé

Jeden z celosvětově nejoblíbenějších televizních pořadů, tato chytrá a sofistikovaná komedie nabízí veselý pohled na úzkosti a absurdity přátelství, kariér a randění šestice blízkých přátel žijících v New Yorku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také