14 filmů, které přidal Netflix za poslední dva týdny

Foto: Paramout Pictures, Continental film, Netflix

Netflix v rozmezí dvou týdnů přidal do nabídky zhruba čtrnáct filmů. Netflix originály jako Podmáznuté přijímačky nebo Yes Day doprovodil třeba oscarový Podivuhodný případ Benjamina Buttona, western Opravdová kuráž nebo nenápadný horor The Block Island Sound. S českým dabingem pak doputoval pouze animák Psí veličenstvo a již zmiňovaná komedie pro celou rodinu Yes Day. Nově na Netflixu najdeme také chválené slovenské drama Ostrým nožem.

Drobná vada

Je zamilovaný do ženy, která nesnáší děti. Jeho devítiletá dcera mu proto navrhne, že se bude vydávat za jeho sestru. To přece musí vyjít!

Kronika rodu Spiderwicků

Foto: Paramount Pictures

Dvojčata zvyklá žít ve velkoměstě se přestěhují do zchátralého venkovského sídla a je to pořádná změna – zvlášť, když objeví kouzelný svět fantasy.

Mistr jinu a jangu

Mezi říšemi vzrůstá nevraživost. Mistr jinu a jangu Čching-ming se proti démonické hrozbě spojí se zdiskreditovaným strážcem Po-jou a oba musí čelit velkému spiknutí.

Opravdová kuráž

14letá Mattie Ross se rozhodne najmout opileckého velitele policie Reubena Cogburna, aby jí pomohl dopadnout vraha svého otce.

Ostrým nožem

Otec, kterému neonacisti brutálně zavraždí syna, se v nefunkčním a zkorumpovaném systému zoufale snaží dovolat spravedlnosti.

Papírový život

Nemocný skladník Mehmet se ujme malého chlapce z istanbulských ulic a brzo se musí vyrovnat s vlastním traumatickým dětstvím.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Foto: Paramount Pictures

Benjamin Button se narodí jako starý vrásčitý muž, který postupně mládne. Film v režii Davida Finchera nominovaný na Oscara.

Podmáznuté přijímačky

Dokument o strůjci podvodu, díky kterému se děti bohatých a slavných dostávaly na nejlepší univerzity v USA. Založeno na rekonstrukcích skutečných událostí.

Případ ztracené kozy

Dva úplně marní policajti při pátrání po oblíbeném maskotovi, koze Celestině, zkříží cestu nebezpečným zločincům a zadělají si na pořádný průšvih.

Psí veličenstvo

Milovaný pejsek Rex se vypořádá se žárlivým nepřítelem i Donaldem Trumpem, ale pak se octne v útulku a vydá se na dobrodružnou cestu zpátky do Buckinghamského paláce.

Slet čarodějnic

V Baskicku v roce 1609 se několik žen obviněných z čarodějnictví snaží oddálit svoji popravu, a tak nalákají inkvizitora na oslavu sabatu.

Smrtonosné přeludy

Úspěšná spisovatelka zoufale hledá inspiraci k dalšímu psaní. Když najde novou chůvu pro svoje děti, postupně se jí smaže rozdíl mezi realitou a tím, co píše.

Yes Day

Máma s tátou se rozhodnou, že místo obvyklého „ne“ budou pro jednou dětem říkat „ano“ i na ty nejdivočejší nápady – a smršť bláznivé zábavy na sebe nenechá dlouho čekat.

Zpěvy Block Islandu

Na ostrově začne neznámá děsivá síla zabíjet divoká zvířata a ohrožovat rodinu rybáře, která musí čelit děsivým událostem a temným tajemstvím.

Pokračuj na minulý přehled nejnovějších filmů na Netflixu