Doporučujeme hry zdarma na 1001hry

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

1001 hry je oblíbený server s online hrami zdarma, který nabízí zábavu pro všechny věkové kategorie. Pojďme si o této službě říct něco víc.

Hry zdarma na 1001

Jeden z nejpovedenějších českých herních webů 1001 hry nabízí opravdu velký výběr z online prohlížečových her. Zábavu, ušitou na míru, zde najdou mladí i staří. Všechny hry zdarma zde jsou seřazeny podle kategorií, novinek nebo třeba aktuálně nejpopulárnějších titulů. Od klasických her pro jednoho hráče až po známé multiplayerovky, ve kterých můžete otestovat své herní dovednosti s hráči z celého světa.

Pokud Vám hry zdarma na webu 1001 moc nešmakují, v minulém článku jsme se zaměřili na další místa na internetu, která se online hrám věnují celou svou duší. Doporučujeme také vyzkoušet online verzi populární křížovky sudoku, která v posledních letech ovládla český internet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také