Get Duked: Když se nevychovaní teenageři stanou lovnou zvěří

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Pokud milujete britskou krajinou, černý humor a lehce krvavý příběh, tak je tohle film určený přímo pro vás. Černá komedie Get Duked! si na filmovém festivalu SXSW odnesla cenu diváků pro nejlepší film. Nyní bude film k dispozici na streamovací službě Amazonu.

Skupina mladých dospívajících kluků, kteří zbožňují hip hop, berou drogy a vůbec se s ničím nemazlí, vyrazí na venkovní program pro mladistvé, který je má připravit na přežití v divočině. Když je instruktor zanechá samotné v krásné britské vysočině, nikdo nečeká, že hra o přežití nabere realistické obrátky. O život se začínají bát v momentě, kdy na ně zaútočí lovec lidí Eddie Izzard.

Jako lovec lidí se nám představí již zmíněný Eddie Izzard, profesionální komik a imitátor celebrit jako je Sean Connery, byl velkým přítelem a spolupracovníkem komika Robina Williamse. Společně si zahráli v pár filmech. Vedle něj se objeví herečka Kate Dickie, známá ze seriálu Hra o trůny. V dalších rolích se můžeme těšit na Jamese Cosmoa, Kevina Guthrie, Jonathana Arise nebo Alice Lowe. Za režií a scénářem stojí Ninian Doff.

Na Get Duked! se můžete podívat na Prime Video od 28. srpna 2020.

Zdroj: Amazon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také