Get Duked: Když se nevychovaní teenageři stanou lovnou zvěří

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Pokud milujete britskou krajinou, černý humor a lehce krvavý příběh, tak je tohle film určený přímo pro vás. Černá komedie Get Duked! si na filmovém festivalu SXSW odnesla cenu diváků pro nejlepší film. Nyní bude film k dispozici na streamovací službě Amazonu.

Skupina mladých dospívajících kluků, kteří zbožňují hip hop, berou drogy a vůbec se s ničím nemazlí, vyrazí na venkovní program pro mladistvé, který je má připravit na přežití v divočině. Když je instruktor zanechá samotné v krásné britské vysočině, nikdo nečeká, že hra o přežití nabere realistické obrátky. O život se začínají bát v momentě, kdy na ně zaútočí lovec lidí Eddie Izzard.

Jako lovec lidí se nám představí již zmíněný Eddie Izzard, profesionální komik a imitátor celebrit jako je Sean Connery, byl velkým přítelem a spolupracovníkem komika Robina Williamse. Společně si zahráli v pár filmech. Vedle něj se objeví herečka Kate Dickie, známá ze seriálu Hra o trůny. V dalších rolích se můžeme těšit na Jamese Cosmoa, Kevina Guthrie, Jonathana Arise nebo Alice Lowe. Za režií a scénářem stojí Ninian Doff.

Na Get Duked! se můžete podívat na Prime Video od 28. srpna 2020.

Zdroj: Amazon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také