The Tax Collector: Shia LaBeouf jako nekompromisní výběrčí daní

Přečtěte si

Kde hledat Youtube filmy

Filmy na Youtube rozhodně jsou. Legálně i nelegálně. Filmy na Youtube jsou i v češtině a je jich tam...

Nejlepší Marvel filmy

Vybrali jsme nejlepší Marvel filmy, které jsou součástí Marvel Cinematic Universe, propojeného filmového světa čítajícího momentálně třiadvacet filmů. Které...

Kde sledovat seriály online zdarma

Je vůbec možné sledovat seriály online zdarma? Samozřejmě. V tomto přehledu se podíváme na nejrůznější zákoutí českého internetu, která...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér David Ayer se vrací na filmovou scénu po dlouhých čtyřech letech. Do hlavní role drsné gangsterky z prostředí Los Angeles obsadil Shiu LaBeoufa. Film The Tax Collector se představuje v traileru.

Výběrčí daní Shia LaBeouf a Bobby Soto pracují pro kriminálního bosse Wizarda, který od místních gangů vybírá své podíly. Když se ale Wizardův dlouholetý rival vrátí z Mexika do Los Angeles, celý byznys je v ohrožení.

David Ayer, tvůrce nechvalného Sebevražedného oddílu, má na svém kontě hned několik filmů odehrávajících se ve zkorumpovaných ulicích Los Angeles. Mezi jeho nejznámější a zároveň i nejlepší počiny patří Training Day, Street Kings, Drsný časy a Patrola.

Shia Labeouf naposled zazářil ve snímku Honey Boy, kde si zahrál svého vlastního otce. Skvělý byl rovněž ve sportovním snímku Borg/McEnroe.

Herecký bouřlivák Shia Labeouf a režisér David Ayer v minulosti již spolupracovali na válečném snímku Železná srdce.

V hlavních rolích se představí Shia LaBeouf, Bobby Soto, Lana Parrilla, Elpidia Carrillo, George Lopez, Cinthya Carmona a další.

Film vychází na VOD již 7. srpna 2020.

Zdroj: RLJE Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také