Archenemy: Joe Manganiello hrdinou z jiné dimenze

Přečtěte si

Kde hledat Youtube filmy

Filmy na Youtube rozhodně jsou. Legálně i nelegálně. Filmy na Youtube jsou i v češtině a je jich tam...

Nejlepší Marvel filmy

Vybrali jsme nejlepší Marvel filmy, které jsou součástí Marvel Cinematic Universe, propojeného filmového světa čítajícího momentálně třiadvacet filmů. Které...

Kde sledovat seriály online zdarma

Je vůbec možné sledovat seriály online zdarma? Samozřejmě. V tomto přehledu se podíváme na nejrůznější zákoutí českého internetu, která...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Max Fist tvrdí, že pochází z jiného světa, v kterém měl dokonce nadlidské schopnosti. Nicméně jak se ocitl v tom našem, přišel o ně. I přes absenci svých unikátních vlastností se rozhodne spolu s Hamsterem a jeho sestrou Indigo vyhlásit válku drogovému syndikátu.

Více se o ději, který proběhne poprvé na plátně kin v nespecifikovaném datu příštího roku, zatím neví. Ukázka je prošpikována atmosferickou melodií a pohledem na všechny protagonisty i antagonisty snímku. Vypadá to, že se dočkáme i něčeho jiného než akčních scén a dojde i na psychologický rozbor několika postav.

Zdroj: SpectreVision

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také