Archenemy: Joe Manganiello hrdinou z jiné dimenze

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Max Fist tvrdí, že pochází z jiného světa, v kterém měl dokonce nadlidské schopnosti. Nicméně jak se ocitl v tom našem, přišel o ně. I přes absenci svých unikátních vlastností se rozhodne spolu s Hamsterem a jeho sestrou Indigo vyhlásit válku drogovému syndikátu.

Více se o ději, který proběhne poprvé na plátně kin v nespecifikovaném datu příštího roku, zatím neví. Ukázka je prošpikována atmosferickou melodií a pohledem na všechny protagonisty i antagonisty snímku. Vypadá to, že se dočkáme i něčeho jiného než akčních scén a dojde i na psychologický rozbor několika postav.

Zdroj: SpectreVision

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také