We Summon the Darkness: Satanistická hororová komedie s metalovým soundtrackem

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Pro milovníky hororových komedií, satanismu nebo metalové hudby je tu nový snímek, který pobaví, vyděsí a potěší. Už nyní podle traileru můžeme říct, že se bude jednat o opravdu divokou jízdu, plnou neuvěřitelných šíleností.

Při cestě na heavymetalový koncert poslouchají tři kamarádky zprávy o záhadné vraždě se satanistickými prvky, která se stala v okolí koncertu. Místní zde věří, že vražda je spojená s desítkami jiných satanistických vražd. Navzdory všem varováním se dívky po koncertě rozhodnou pozvat tři mladíky na panství, které vlastní otec jedné z dívek. To, co nejdříve začíná jako nevinná párty, se znenadání změní v děsivý boj o život.

V hlavní roli se nám představí mladá herečka Alexandra Daddario, kterou většina filmových diváků může znát z filmové série Percy Jackson. Její kamarádky si zahrály Maddie Hasson a Amy Forsyth. Mezi dalším obsazením se objeví herec známý z Ality Keean Johnson nebo Johnny Knoxville. Za režií filmu stojí Marc Meyers, na svém kontě má pár ne moc známých filmů. Mezi ty asi známější patří životopisný thriller My Friend Dahmer nebo drama Human Capital.

Snímek bude k dispozici od 10. dubna 2020.

We Summon the Darkness
Zdroj: Saban Films

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také