Come to Daddy: Elijah Wood zjišťuje děsivou pravdu o svém otci

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Každý máme nějakou utkvělou představu o svém otci. A co takhle, kdybyste svého otce nikdy v životě neviděli? Na mysl by vám pak vytanuly takové otázky jako, jak vypadá, jaké jsou jeho záliby, čím se živí nebo podobám se mu? Elijah Wood na tyto otázky brzy zjistí odpověď, otázkou však zůstává, zda se mu finální výsledek bude líbit nebo ho spíše vyděsí.

Norval Greenwood vyrůstal celý život jen se svojí matkou, která o jeho otci nechtěla téměř vůbec mluvit. Když však Norval dospěje, zničehonic dostane od svého biologického otce dopis s prosbou o návštěvu. Norval se vydává na pobřeží do malé obyčejné dřevěné chaty, kde jeho otec žije. Postupem času ale zjišťuje, že jeho otec není tak dokonalý, jak si ho představoval a navíc má děsivé tajemství, které Norvala vyhání z jeho komfortní zóny a nutí ho bojovat s vlastními démony.

V roli Norvala Greena se představí Elijah Wood a v roli jeho otce uvidíme Stephena McHattie. Jedná se o režijní debut producenta Anta Timpsona, jenž produkoval horory Průvodce zlem a Mastnej škrtič. Film je natočený podle scénáře od Tobyho Harvarda, který rovněž stojí za scénářem k hororu Mastnej škrtič.

Film bude mít světovou premiéru 7. února 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také