Cesta zpátky: Ben Affleck jako trenér basketbalu se závislostí na alkoholu

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Studio Warner Bros. zveřejnilo trailer na basketbalové drama Cesta zpátky. V něm si zopakuje spolupráci herec Ben Affleck s režisérem a scénáristou Gavinem O’Connorem. Ti společně pracovali již na akčním krimi Zúčtování. Jak se jeví jejich nejnovější projekt? Posuďte sami v traileru níže!

Film je dle všeho napsán Affleckovi přímo na míru. O tomto herci, scénáristovi a režisérovi je totiž dlouhodobě známo, že se potýká s depresemi a právě problémy s alkoholem. Hlavní úloze vysloužilého basketbalového hráče, orientujícího se na trenérskou práci tak bude bezesporu schopen vdechnout větší uvěřitelnost a něco ze sebe. Trailer navíc místy trochu vzdáleně připomíná sportovní drama Coach Carter se Samuelem L. Jacksonem.

V dramatickém, emocemi a efektní hudbou prodchnutém traileru to celé vypadá hodně zajímavě a dojemně. Jak to bude doopravdy, se budeme moci přesvědčit v kinech už 23. dubna 2020, kdy má Cesta zpátky premiéru.

Pod hlavičkou režiséra Gavina O’Connora (Zúčtování, Warrior), s nímž se na scénáři podílel Brad Ingelsby, se v hlavních a vedlejších rolích představí Ben Affleck, Janina Gavankar, Hayes MacArthur, Rachael Carpani, Al Madrigal, T.K. Carter, Yeniffer Behrens, Chris Bruno, Edelyn Okano, Lukas Gage a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také