Babylon: Emma Stone a režisér muzikálu La La Land opět spojí síly

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Režisér (skoro) oscarového muzikálu La La Land Damien Chazelle do svého připravovaného projektu opět obsadil herečku Emmu Stone, která si zahrála ve zmíněném muzikálu hlavní roli po boku Ryana Goslinga. Projekt, který prozatím nese název Babylon, nás zavede do Hollywoodu ve 20. letech.

20. léta, 19. století a Hollywood, který zažívá neuvěřitelný šok. Do teď se fanoušci těšili pouze černobílými němými filmy, které doprovázela předem nahraná nebo živá hudba. Nyní do kin vstupují filmy, ve kterých herci a herečky mluví. Zatím existuje nepotvrzená informace, že Emma Stone by měla ztvárnit hvězdu němých filmů Claru Bow, která prokázala odvahu a snahu, aby se z němé herečky stála mluvící hvězda.  

Jako dalším obsazeným by měl být herec Brad Pitt. Jednalo by se o jeho první spolupráci s režisérem Damienem Chazellem a herečkou Emmou Stone. Jeho obsazení zatím ještě není potvrzené. Film vlastně stále čeká na hlavního distributora. O film projevila zájem studia Lionsgate, Paramount a Netflix, smlouva ale ještě nebyla podepsaná s nikým z nich. 

Filmy s tématem přechodu z němého do mluveného filmu bylo natočeno již několik. Mezi ty nejznámější patří muzikál Singing In The Rain s Debbie Reynolds nebo oscarový černobílý film The Artist z roku 2011.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také