Birds of Prey budou nejlevnějším filmem z DCEU

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Vypadá to, že bůh se nad Gothamem slitoval, a nadělil tak DCEU druhou šanci ukázat komiksovým nadšencům, že Marvel není jediným studiem soustřeďujícím se na onu tématiku. Sveze se týmovka Birds of Prey na vlně pozitivní či spíše negativní? A co nového jsme se o filmu dozvěděli?

Netřeba si nadále rýpat. Všichni si musíme přiznat, že Sebevražedný oddíl či Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti nebyly kvalitní filmy. Posledních pár měsíců však DC září a naděluje nám povedené sólovky – Shazam! a Aquaman.

Příští rok bychom se měli v kinech dočkat nové ženské týmovky Birds of Prey, kde si hlavní roli střihne Margot Robbie. Ta se již podruhé zhostí role zdravotní psycho sestřičky s basebalovou pálkou Harley Quinn, a dokonce film bude i produkovat.

Na internet se však dostala nečekaná zpráva informující o tom, že Birds of Prey bude tím nejméně nákladným filmem spadající pod ono temnější komiksové univerzum. Asi nikdo z nás nečekal, že se v tomhle filmu budou ve velkém ničit mrakodrapy a podobně, nicméně fakt, že rozpočet snímku se pohybuje okolo 75 milionů, nás jen přesvědčuje o tom, že od Birds of Prey nemůžeme čekat nic velkolepého. Máme se tedy připravit spíše na něco komornějšího s větším důrazem na postavy? Řekli bychom, že ano. Doposud byl nejlevnějším filmem DCEU vtipný Shazam!, který se lehce přehoupl přes 100 milionový rozpočet.

Těžko tipovat, jak tohle všechno dopadne. Víme, jak těžké to často s DC bývá, nicméně na Birds of Prey si budeme moci vyrazit 6. února příštího roku a doufejme, že to nebude stát za starou bačkoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také