Brie Larson, představitelka jedné z nejmocnějších postav ze superhrdinského neprobádaného Marvel Cinematic univerza, se chopila režie a pospolu s Nickem Furym se vydávají plnit dětské sny.

Ať už jste mladá dívka, dospívající teenagerka či dospělá žena, bezpochyby jste v dětství toužila po jediném – míti vlastního duhového jednorožce. A je vysoce pravděpodobné, že se vám toto přání doposud nevyplnilo. Co kdyby se však jednoho dne objevil Samuel L. Jackson v růžovém hábitu a pověděl vám, že to, co se kdysi mohlo zdát jako nesplnitelné přání, se může rázem stát skutečností?

S touto myšlenkou si zahrává Brie Larson, tedy Captain Marvel, která se v březnu předvedla ve své sólovce, a tentokrát se jedná o její první režisérský celovečerní zářez.

Barvami fascinující komedie Unicorn Store bude na Netflixu k dispozici již 5. dubna tohoto roku. V kinech se snímku nedočkáme.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here