Unicorn Store: Captain Marvel a Nick Fury plní dětské sny. Trailer na novinku z Netflixu

Přečtěte si

Recenze: Doktor spánek – Umírněné pokračování kultovního Osvícení

O tom, že je v poslední době tak trochu "překingováno," se nedávno díky dech příliš nevyrážejícím otevíracím tržbám mohli...

Tenkrát podruhé: Zažijte znovu nejkrásnější chvíle svého života

Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to...

Duše: Pixar znovu zacloumá s našimi emocemi v chystaném animáku

Tvůrci úspěšných animovaných snímků jako Coco, V hlavě a Vzhůru do oblak, přináší divákům novou animovanou pohádku, která opět zacloumá...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Brie Larson, představitelka jedné z nejmocnějších postav ze superhrdinského neprobádaného Marvel Cinematic univerza, se chopila režie a pospolu s Nickem Furym se vydávají plnit dětské sny.

Ať už jste mladá dívka, dospívající teenagerka či dospělá žena, bezpochyby jste v dětství toužila po jediném – míti vlastního duhového jednorožce. A je vysoce pravděpodobné, že se vám toto přání doposud nevyplnilo. Co kdyby se však jednoho dne objevil Samuel L. Jackson v růžovém hábitu a pověděl vám, že to, co se kdysi mohlo zdát jako nesplnitelné přání, se může rázem stát skutečností?

S touto myšlenkou si zahrává Brie Larson, tedy Captain Marvel, která se v březnu předvedla ve své sólovce, a tentokrát se jedná o její první režisérský celovečerní zářez.

Barvami fascinující komedie Unicorn Store bude na Netflixu k dispozici již 5. dubna tohoto roku. V kinech se snímku nedočkáme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také