Unicorn Store: Captain Marvel a Nick Fury plní dětské sny. Trailer na novinku z Netflixu

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Brie Larson, představitelka jedné z nejmocnějších postav ze superhrdinského neprobádaného Marvel Cinematic univerza, se chopila režie a pospolu s Nickem Furym se vydávají plnit dětské sny.

Ať už jste mladá dívka, dospívající teenagerka či dospělá žena, bezpochyby jste v dětství toužila po jediném – míti vlastního duhového jednorožce. A je vysoce pravděpodobné, že se vám toto přání doposud nevyplnilo. Co kdyby se však jednoho dne objevil Samuel L. Jackson v růžovém hábitu a pověděl vám, že to, co se kdysi mohlo zdát jako nesplnitelné přání, se může rázem stát skutečností?

S touto myšlenkou si zahrává Brie Larson, tedy Captain Marvel, která se v březnu předvedla ve své sólovce, a tentokrát se jedná o její první režisérský celovečerní zářez.

Barvami fascinující komedie Unicorn Store bude na Netflixu k dispozici již 5. dubna tohoto roku. V kinech se snímku nedočkáme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také