Co jsme komu zase udělali? Verneuilovi zažehnávají další rodinnou krizi

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Konzervativní manželé, kteří v prvním díle úspěšné francouzské komedie Co jsme komu udělali? horko těžko překonali multikulturní sňatky svých čtyř dcer, jsou konfrontováni s novými rozhodnutími svých „ratolestí“ a jejich životních partnerů. Jak se s tím Verneuilovi tentokrát popasují?

Rodiče Marie a Claude měli pocit, že po svatbách jejich dcer s cizinci z odlišných náboženských a kulturních prostředí je nic horšího potkat nemůže. Avšak je čeká další (pro ně nemilé) překvapení. Švagrové a jejich manželky sdělují budoucím prarodičům, že se chtějí odstěhovat. Jedna dcera do Alžíru, druhá do Číny, další do Izraele a poslední do Indie, kde chce její afroamerický manžel Charles prorazit v Bollywoodu. Tentokrát se na stranu Verneuilových postaví i Charlesovi rodiče, kteří s rozhodnutím odstěhovat se nesouhlasí, a tak se obě rodiny snaží udělat, co mohou, aby švagrům ukázali, jaká je Francie malebná země. Režisér Philippe de Chauveron obsadil do pokračování snímku totožné herce, a tak se mohou diváci těšit třeba na Christiana Claviera, Elodie Fontan, Frédérique Bel nebo Julii Piaton. Tato francouzská komedie bude mít v Česku premiéru 28. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také