Where’d You Go, Bernadette: Rodinná komedie hledající Cate Blanchett. První Trailer

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Richard Linklater přichází s komedií o ztracené matce a manželce. Ani jeden z jeho posledních dvou filmových počinů Everybody Wants Some!! a Poslední mise nenavázal na úspěšný snímek Chlapectví. Nyní se Linklater opět věnuje rodinně, tentokrát v komediálním směru a pomohlo mu k tomu skvělé obsazení.

Hlavní úlohy se zhostila oscarová herečka Cate Blanchett a jejího manžela si zahrál Billy Crudup. Richard Linklater se ujal nejen režie, ale také scénáře, který napsal podle stejnojmenného bestselleru od spisovatelky Marie Semple. Kniha byla přeložena i do češtiny pod názvem Kde se touláš, Bernadetto!.

Příběh se věnuje rodině Foxových. Bernadette je milující oddanou matkou a manželkou. Její rodina je pro ni vším. Manžel je pozorný a věrný a jejich dcera je premiantkou, jenž touží po rodinném výletu na Antarktidu. Jednou se ale Bernadette zavře v ložnici a následně není nikde k nalezení. Její rodina a přátelé se rozhodnou Bernadette najít a zjistit, co se vlastně stalo.

Forum Film uvede snímek v českých kinech 21. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také