Holky na tahu: Soutěž o DVD a BD


Nemusíte vyrážet s holkama na tah. Holky přijdou na tah k vám. Tedy, ke čtyřem z vás. K těm, co budou soutěžit, samozřejmě.

V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.

Soutěžní otázka

Jedna z hlavních protagonistek, Kate McKinnon, nedávno hrála v jednom odpudivém remaku jedné nesmrtelné sci-fi/fantasy klasiky. Název filmu?

1. Musíte být fanoušky naší stránky na Facebooku.
2. Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz.
Předměty: Holky na tahu DVD | Holky na tahu: BD
Soutěž končí 12. listopadu, den poté vylosujeme dva výherce, kteří obdrží DVD s filmem Holky na tahua dva z vás, kteří vyhrají BD.

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL BONTONFILM A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.