Američtí bohové: Soutěž o lupeny do kina a knižní předlohy

Chtěli byste sledovat válku starých bohů v kině, nebo si o ní raději přečíst? Můžeme vám zařídit oboje, když bohům filmových recenzí obětujete odpověď na soutěžní otázku.

Hlavní hrdina seriálové adaptace stejnojmenného románu Neila Gaimana Shadow Moon (Ricky Whittle) se po letech strávených za mřížemi vrací domů. Noc před jeho propuštěním jeho žena Laura (Emily Browning) umírá. Při automobilové nehodě umírá i její milenec a Moonův kamarád v jedné osobě. Od této noci se Shadow stává osobním strážcem a spolucestujícím charismatického podivína, pana Wednesdaye (Ian McShane). Ten vystupuje jako podvodník, ale ve skutečnosti je jedním ze starých bohů. Začíná tak nepředstavitelná pouť napříč Amerikou s úkolem shromáždit spojence a připravit se na válku proti novým bohům. Těmi jsou fenomény dnešní společnosti, láska k penězům, moderní technologie, média, celebrity či drogy.

Soutěž o 10×2 lístky + 10×1 knižní předloha

Soutěžní otázka

Chystá se druhá série tohoto seriálu?

1. Musíte být fanoušky naší stránky na Facebooku.
2. Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz. | Předmět: Američtí bohové
Soutěž končí 24. září, den poté vylosujeme deset výherců, kteří obdrží dva lupeny na speciální projekci a jednu knižní předlohu.

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL BONTONFILM A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.
Loading...